Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazuļa miegs

Loras

Man nevienam no bērniem 1 mēn.vecumā vēl nebija nekāds režīms pa dienu. Tādā vecumā tak joprojām ir pie mammas un pie krūts. Ja negrībēja pēc ēšanas gulēt gultiņā,turēju uz vienas rokas un ar otru apdarīju darbus. Kad atnāca vīrs no darba,devu viņam auklēt. Bet vispār daži mo bērniem pēc 3-4 nedēļu vecuma sāka ievērojami mazāk gulēt,bet noteikti ne jau tikai 4 stundas diennaktī. Tik mazs bērniņš ti nemaz nevarētu izturēt. Ja nav citu,lielāku bērnu pa dienu mājās,kas jāpieskata,tad bērnu blakus,pups mutē un guļat abi. Jo kaut cik izgulēties vajag-vēl visa lielā bērnkopība tikai priekšā! Uz 3.mēn.vecumu varēja būt runa par kādu daudz maz režīmu!

eurydice

Varbūt ratinos gulētu? (pastaigas)

Pirmais, kas nāk prātā it sāpes/spazmas no kaut kā, ko tu ēd vai maisījuma (tajos ir vājpiena pulveris, kas ir top1 nepanesamības iemesls).

Rosaleen

Loras
Sveika! Māsai un draudzenei palīdzēja šī sieviete: https://instagram.com/elena_coe?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Loras

Ko tava meitiņa dara tajās 20 stundās, ko neguļ? Ja raud, tad skaidrs, ka ir problēmas. Pat pieaudzis cilvēks nevar gulēt tikai 4 h dienā, kur nu vēl pavisam sīciņš bērns. Meklē iemeslus negulēsanai, un, ja ir iespēja, nomaini savu bērnu ārsti, kas tev saka, ka tas viss ir normāli. Normāli mēneša vecumā ir, ja bērns pamostas, paēd un kādas 20 min līdz stundai bez raudāšanas neguļ. Skatās uz mammu, vicina rociņas un kājeles, pēta iekārto karuselīti virs gultiņas utt. Tas ir normāli.

mēnesi Bet to ko te ierakstīja citas cālenes tevis mierinājumam, tā nav norma, vnk viņas nemācēja vai negribēja meklēt problēmu.

Ja tu baro ar krūti, tev ir ļoti nopietni jāievēro diēta, tu nevari ēst visu to, kas garšo. Garlaicīgās putras, sautēti dārzeņi un gaļa, un skābpiena produkti ir tava karma tuvākajam laika periodam. Tev pašai savā ēdienkartē ir jāmeklē tie punkti, kas tavam bērnam nenāk par labu. Mans vecās lapsas viedoklis ir tāds, ka tava piena sastāvs tevis apēstā nepareizā ēdiena dēļ pūš tava bēbīša vēderu, un viņa raud tāpēc, ka viņai sāp vēders. Jo ja viņai viss būtu kārtībā, kāpēc gan viņai vajadzētu negulēt? Es tev minēju tikai vienu iemeslu negulēšanai, bet var būt arī citi. Ja tā būtu mana situācija, es neklausītos komentētājās, kas rakstīja, ka bērns tikai ap kādiem pāris mēnešiem nomierinājās un sāka gulēt. Visticamāk, ka ap to laiku bērniņs sarada ar to piena sastāvu, ko viņam piedāvāja komentētājas. Bet varbūt es kļūdos, un komentātēju bēbjiem bija citi iemesli raudāt. Lai vai kā, ja bērns ir vesels, un nav nekādu problēmu, viņam nav normāli gulēt tikai 4 h diennaktī. Pēc manām domām, pediatrei ir kļuvuši slinki un pat netaisās meklēt problēmas.

Labi, ka tev te ielika koodrinātes palīdzībai. Jo savādāk ir kā- pietiek ar vienu pediatri, kam vispār vienalga, cik ilgi tavs bērns guļ, un dažām komentētājām cālī, un viss- tev liksies, ka tas ir normāli, un tu visu esi izdarījusi. Tu tikai mēnesi vēl pagaidām ciet, un tavs bērns arī. Parasti lielie raudātāji bļaustās apmēram līdz 3 mēnešiem, kamēr pierod pie specifiskā mātes piena sastāva. To visu tev vajadzēja pateikt tavai pediatrei, nevis man. A tas, ka viņa no tevis vnk atrunājās, tas ir iemesls meklēt citus risinājumus, lai gan tu, gan tava metiņa justos normāli.

Loras
Vai gulēt liec viņu gultiņā vai arī mēģini likt, piemēram, slingā, ratos vai blakus sev gultā?

Zinu, ka "pareizi" būtu ieteikt zīdaini likt gulēt tikai mazuļa gultā, bet realitātē daudzi mazuļi vieni paši gultiņā neguļ. Mana pirmā meita pirmos trīs mēnešus gulēja tikai man uz rokām un pa nakti blakus man gultā. Visur citur gulēšana beidzās pēc apmēram 10 minūtēm. Likās, ka es kaut ko daru nepareizi, jo internetā salasījos par "pareizu" mazuļa gulēšanu. Bet palasot vairāk citu mammu pieredzes, kurām mazuļi nebija lielie gulētāji, sapratu, ka pirmajos mēnešos ir ļoti svarīgs fizisks kontakts ar mammu.

Gadījumā ja jau esi mēģinājusi gan slingu, gan rokās, gan ratus vai sev blakus, tad es nezinu, ko vēl varētu ieteikt, izņemot vēršanos pie speciālista.

kukainis

Izsaku līdzjūtību. Tu noteikti esi nogurusi un šķiet, bērniņš arī.

IMHO nevajadzētu būt tā, ka bērns vienmēr no visiem miegiem mostas ar bļāvienu. Arī ne tajā vecumā. Atceros, biju ļoti laimīga, kad atklāju -- mans sīkucītis slingā guļ! Un kad sāku gulināt slingā, tad arī sāka vairāk ēst, un tad jau pamazām miga ciet arī citos veidos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437167