Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vitamīni pusaudzim

MareMare

Strauji augošs bērns! Pa vasaru izaudzis no visām drēbēm un apaviem! Lietojam Nateo D, Mollers zivju eļļu un viss. Gribu paklausīties citu pieredzi, kādus vitamīnus, uztura bagātinātājus dodat pusaudžiem?


Indza

Kompleksie vitamīni pāris kursi gadā. Neko speciālu nemeklēju, kam aptiekā ir akcija, to pērku.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kad mans bija pusaudzis, tad devu d vitamīnu un zivju eļļu katru dienu un kādas pāris reizes gadā devu Livol Multi pusaudžiem.

Katram savs

Kompleksie vitamīni no iherb nelielā devā visu cauru gadu (3x nedēļā pa 1 tabletei, pēc instrukcijas ir katru dienu pa divām tabletēm). Un magnijs līdzīgi - samazinātā devā, bet visu laiku. Un D vitamīns pa 2000 IU, nomērām līmeni 2x gadā.


Kakeniite

D vitamīnu cauru gadu,kompleksos nekādus nedodu. Ikdienā dodu Nateo D ar Omegu,tur iekšā dienas deva arī omegai,nav jādzer zivju eļļa atsevišķi.Uz skolas beigām devu Nateo,kas kopā ar Magniju um B vitaminiem,laba kombinācija pie slodzēm,plus D vitamīns labāk uzņemas.Domāju šo pāris reizes gadā turpmāk dot,jo agrāk tādu nebiju manījusi.

Man gan šķiet, ka kompleksajos vit devas ir nesamērīgi mazas. Labāk atsevišķus vit. Bet no otras puses, labāk kaut kas, nekā nekas. Nateo ar omegu ir laba opcija, jo tā kapsuliņa maza un vismaz nesmird pēc zivju eļļas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437183