Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena sastrēgumi

SanitaZv

Labdien!

Manam bēbītim ir 5 mēneši, visu šo laiku regulāri ciešu no piena sastrēgumiem, katru nedēļu ir vai nu vienā vai otrā krūtī, tādi, kuru varu izslaukt vai mazais izēd, bet jau trīs rezies ir bijis arī ar augstu temperatūru. Pēdējā reizē dzēru antibiotikas...Bērns krūti ēd ļoti slikti, pie krūts ir ārkārtīgi nemierīgs un raud, staipās un locās, mētā galvu no vienas pudes uz otru, pat histēriski kliedz, jo viņam ārkārtīgi burbuļo un gāzējas vēders. Es secinu, ka tieši šī iemesla dēļ viņš nevar paņemt krūti. Galvenokārt ēd krūti tikai pa miegam. Esmu konsultējusies ar zīdīšanas speciālistu, problēmu neatrod, bērns normāli satver krūti un zīž. (tajā brīdī, kad konsultante bija klāt). Lai nezaudētu pienu, es regulāri atslaucu pienu un dodu ar pudeli. Esmu ļoti nogurusi no šīs cīņas, ir liela vēlēšanās pārtraukt barot, taču zinu, ka bērnam tomēr mātes piens ir labākais, tāpēc vēl cīnos. Vai kādai ir bijis kas līdzīgs? Ko darīt? Kā un vai ir iespējams izvairīties no šiem regulārajiem sastrēgumiem, ja mazais tāpat nevarēs normāli regulāri zīst? Paldies!

Tev visticamāk, piens slikti attek. Varbūt kļūdos, bet ja ir tā saucamās stingrās krūtis, pienu ir grūti atsūkt, un slinks bērns negrib ar piepūli zīst. Un ja tas vēl kombinējas ar lielu piena daudzumu, tā patiešām ir problēma, tad piens sastrēgst krūtīs, un sākas iekaisums.

Tautas medicīna pret piena sastrēgumiem krūtīs iesaka, lai lieko pienu atsūc vīrs, ja tāds ir.

lieko pienu atsūc vīrs

Turpini atslaukt un dod no pudeles. Bērnu neliec vairs klāt, ja bērns mokās zīžot. No otras puses domājot- ja dzertas antibiotikas, bērnam tādu pienu lietot nebūtu labi un ne velti bērns ziņo, ka tur nav kautkas labi.

Pēdējās izmaiņas: kolizejs, 09.10.2023 13:25.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437197