Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

AlkoholikeAnna
Mekléjiet tuvákás sev AA sapulces. Tur bús vajadzîgais atbalsts.

Piparlapa
Nē, šī sevis mānīšana tikai radīs kārdinājumu pēc īsta vīna. Zinu sevi. Es tagad centīšos arī palielināt ar pārtiku uzņemto kcal daudzumu, lai tas kaloriju deficīts neizdzerto kcal dēļ neliek gribēt to vīnu.

Papildināts 29.08.2023 20:53:

Vēl ko esmu uzzinājusi - jāspēj laikus fiksēt tās vietas, lietas un cilvēki, kas asociējas ar alkoholu. No dažiem konkrētiem cilvēkiem plānoju tuvākajā laikā izvairīties, jo vienmēr kopā sanāk ko iedzert. Tas radīs kārdinājumu. Uz dažiem pasākumiem neiešu, jo zinu, ka tur nedzert ir gluži vai negods. Es gribu, lai mans prāts uzver instinktus šajā cīņā.

Papildināts 29.08.2023 20:59:

Meauk
Man ir... Kauns

Paldies, noskatīšos. Ķīmiskie procesi ir sākusies, bet ja tagad apstāšos tad varētu teikt, ka līdz lielai nelaimei nebūšu nonākusi. Nedēļas laikā atskaitisos vai man ir izdevies. Nekad vēl neesmu lāpījusies. Labāk nesākt.

Patricia L

Dāmas, nevis šobrīd solīt sev, ka nedzersiet mēnesi vai trīs, jo 99% ar pirmo reizi tas neizdosies. Bet katru rītu solīt, ka ŠODIEN es nedzeršu. Tas taču ir īss laika posms un vieglāk izpildāms. Un tā katru rītu - šodien es nedzeršu. Otrs, līdz ko ienāk doma par iedzeršanu, momentā, nevis pēc minūtes, bet momentā novirzīt domas un darbības uz kaut ko citu. Nezinu, tūlīt pat iznest miskasti, tūlīt pat sākt spēli ar bērnu, dejot, dziedāt, iet taisīt sviestmaizes utml.. Nē, es, par laimi neesmu alkoholiķe, bet, diemžēl, tuvi cilvēki tādi bija/ir, tāpēc šo to esmu lasījusi. Un vēl, izslēgt no savas dzīves dzerošas kompānijas. Iesaka pat vispār nomainīt paziņu loku, mainīt dzīvesvietu.

Ja esi tik jauna un nemelo par tilpumu un dzeramajām dienām, tad negribas ticēt, ka proseko pudeli vakarā var redzēt sejā un svarā. Man pie 50, jau vismaz 7 gadus mans patēriņš ir pudele vīna vai 3 ali vai daži kokčas vakarā. Nu varbūt ne pilnīgi katru vakaru, bet tomēr gandrīz. Svars vietā, āda ok (atbilstoši vecumam, bet tomēr izskatos labāk, kā 70% mana vecuma sieviešu). Pie šāda daudzuma paģiru nav nekādu. Vairāk izdzeru reti - nu laikam tik bieži, cik vispār dzer tie, kas dzer pa svētkiem. Kāpēc dzeru - ieradums, vakara atslābums, ir kas pamudina. Nav runa par to vai iedzersim, bet, ko gribas šovakar. Saprotu, ka normāli tas nav, bet katrs vakars ir tradicionāli "nu šovakar vēl". Vēl nerisināt situāciju veicina tas, ka nekādas problēmas jau tas nerada, tik cik naudas drusku žēl. Esmu kādreiz mēģinājusi ikvakara nodzeramo naudu ielikt krājksē, bet kautkā tas ātri beidzas...

Patricia L
Jā, tā doma par "tikai šodien" palīdz. Redzēsim, kā būs piektdienas vakarā. Tas varētu būt liels izaicinājums- nedēļa nolauzta. Jāizdomā kas cits, ar ko sevi apbalvot.

Vēl man labi palīdz apziņa, ka impulss "gribas vīnu" ilgst aptuveni sešas minūtes. Tas ir tas, kas jāpārvar. Sešas minūtes. Līdz nākamajām sešām minūtēm...

Man patīk lietām pieiet azartiski un kā izaicinājumiem. Bail par to, ka pienāks brīdis, kad šķitīs "nu tagad man ir izdevies, esmu stiprāka par alkoholu " un pa došos kārdinājumam.

alniks
Kā tad. Paprasi viedokli no malas - ir vizuali redzams vai nav.

Bet zinu, ka alkoholiķis nedrīkst dzert nekad. Ir reti izņēmumi, bet again - ķīmiskie procesi smadzenēs ir izveidojuši tik stipru pieradumu, ka, pat iedzerot glāzi vīna pēc gada, apstāties nebūs iespējams. Izņēmumi ir reti.

Pienaks tas bridis, kad organisms vairs nespes kompensèt un tad vairs neko

AlkoholikeAnna
Neturi tos alus ledusskapī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245