Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

Lusesita

Tātad, galvenā doma tavā gadījumā varbūt varētu būt, ka izeja ir turpat, kur ieeja. Ja iemesls bija apzināti vai neapzināti emocionāls. Ceļojums atpakaļ uz to vietu un laiku?

Man tas ir ceļojums uz uzlabotu sevis versiju.

Viena no meditācijām, kuru veicu, ir šī (angl. val. "Changing Boxes"

https://drjoedispenza.com/product-details/Changing%20Boxes

(man ir ar tulkoj. krievu val.)

Tur ideja, ka vispirms vizualizēju/iztēlojos un sajūtu, ka man nebūtu tās probl., jeb, ka viņu jau būtu atrisināta.

Un tad man ir dienasgrāmatiņa, kur es rakstu.

Ir arī citas meditācijas. Dispenzam nav tās vieglākās meditācijas.

Taču, ja kā varu palīdzēt, dod ziņu.

Lusesita

Sveta_Nevainiba
Dispenzas grāmatas esmu lasījusi. Un ir vēl viens paņēmiens, kas man patīk, bet tagad notestēšu vēlreiz. Bet grūti pateikt, cik tas palīdzētu jau bioķīmiskas atkarības gadījumā. Ja nu kā impulss.

Lusesita

Prieks, ka esi lasījusi Dispenzas grāmatas. Tad es ticu Tavām spējām un iespējām.

Man, atkal, ir tā, ka nemaz tik senā pagātnē, burtiski uz skaitu 1-2-3, bez jebkādām zināšanām par Dispenzu un daudz ko citu, vnk uz skaitlu 1-2-3, biju pārstājusi smēķēt, bet to pavisam nebūtisko diskomfortu (vājo abstinenci, kura arī, tikai šad un tad lika sevi manīt), to kaut kā varēja ignorēt.

Atceros, pārstāt smēķēt bija tik neizsakāmi viegli... un jā, tolaik jutu, ka bija notikušas tādas kā nelielas izmaiņas apziņā. Vēlāk gan atkritu. Pārāk viegli bija atteikties no cigaretes. Likās, atkārtošu to pēc tam... bija man tur jāpastrādā pie dzīvokļu maiņas jautājumiem...

Tā, ka, viss ir iespējams.

Te, publiskā forumā, vnk negribas rakstīt, kā iejūtos jaunā tēlā... (un tā vai tā, katram cilvēkam tas būs individuāli)...

Uz visa labā izdošanos! Un uz vēl labāka izdošanos! Un vēl labāka un vēl... vēl labāk...

Sveikas,izstāstīšu arī savu bēdu.Arī man ir problēmas ar alkoholu. Lielumos ,man ir 35 gadi ,esmu tā saucamais funkcionālais alkoholiķis. Sākās viss ar to ,ka kopā ar vīru pa brīvdienām dzēru vīnu,līdz tas jau pārgāja līdz divām pudelēm vīna man vienai .protams tam visam komplektā ir nācis liekais svars 15 kg ,jutos briesmīgi, pasliktinājies izskats .Es esmu tā ,kas cenšas to visu pārtraukt, protams līdz atkal noraujos .besī ārā tas,ka vīrs uzskata ,ka viņam nav problēmu ar alkoholu, ka tas ir normāli.es vairākas reizes saku, ka es tā negribu dzīvot. Tad kad mēģinu atturēties, viņš tāpat kkad nopirks arī man to vīna pudeli ,vai lūzuma brīdī pajautāšu, tad atvedis, nevis centīsies palīdzēt atturēties.Gribu izlīst no visas šīs bedres ārā, ir grūti, ja blakus arī nav atbalsts .tagad Vīrs solīja, ka no marta tik bieži nelietos ,bet es domāju tie ir tikai vārdi.

Es ļoti gribu arī nomest šo lieko svaru ,domaju varbut alkohola pilniga atmešana to sekmētu,bet papildus šim alkoholam ir arī emocionālā ēšana.ahhh,nesaprotu kā es līdz šim visam esmu nonākusi.

ingulle

.Es esmu tā ,kas cenšas to visu pārtraukt, protams līdz atkal noraujos .besī ārā tas,ka vīrs uzskata ,ka viņam nav problēmu ar alkoholu, ka tas ir normāli.es vairākas reizes saku, ka es tā negribu dzīvot.
Aries88

Atgādināja šodien lasīto no Melodijas Bītijas ikdienas pārdomām līdzatkarīgajos:

"23. februāris
Mācīties lidot
“Paņem savu dzīvi savās rokās, un kas notiks? Īsts murgs: nav uz ko sūdzēties!
Ērika Džonga
Ja mūsu plāni netiek īstenoti, vienmēr atradīsies kāds cits, kurš izrādīsies vainīgais.
""Es būtu bijis veiksmīgāks, taču šogad ekonomikā ir vērojama lejupslīde.""
""Nu, tas izklausās labi, bet terapeits saka, ka man vajadzētu izvairīties no pārmērīga stresa.""
""Es gribēju to darīt, bet manam vīram šī ideja nepatika.""
Cik biedējoša izredze – ņemt savu dzīvi savās rokās un izlemt, vai uzņemsieties pilnu atbildību par visām savām darbībām un izvēlēm.
Cik pārsteidzoša un dažreiz biedējoša brīvība rodas, uzņemoties pilnu atbildību par savu rīcību! Dažreiz mēs pieļaujam kļūdas. Dažreiz mēs paklūpam un krītam. Bet ir tā sajūta, kad beidzot izdodas, kad izlemjat spert šo soli un tas izdodas! Un tad jūs saprotat, ka trauslie tauriņa spārni uz muguras nav paredzēti tikai skaistumam. Jūs varat lidot!
Uzņemieties atbildību par savu dzīvi. Uzņemieties atbildību par savu rīcību. Galu galā neviens nelemj, ko jūs izdarīsiet, izņemot jūs pašus. Izbaudiet brīvību. Viņa ir bijusi kopā ar jums visu šo laiku.
Dievs palīdz man uzņemties pilnu atbildību par savu rīcību. Dod man vadību un spēku turēties pie mana izvēlētā kursa, sekojot manas sirds un sirdsapziņas norādījumiem."

Jā,es zinu,ka nevar velt neko uz vīra,bet būtu vieglāk iet šo ceļu kopā, nevis ,ja blakus visu laiku kārdinājums. Protams, atkal cenšos saņemties

ingulle

Iekopēju citātu, bet man pašai pirms divdesmitciktur gadiem bijai līdzīgi ar dzīvesdraugu. Visas savas cerības liku uz viņu. Biju uz skaidrības ceļa, bet dažādos priekos vai bēdās viņš piedāvāja nedaudz iedzert. Paralēli gāju uz sapulcēm, dzirdēju, kā citiem aug skaidrības ilgums, bet man, bet man - nedēļa, divas, ne vairāk, un atkal kāda iedzeršana. Ilgāk arī pati beigās vairs nevarēju izciesties, sākās nervu uztraukumi un vajadzēja skriet uz veikaliņu pēc plakanā stiprā. Vēl pēc neilga laika nonācu dažādos stacionāros, "dzīvesdraugam" vairs nebiju vajadzīga, tikdaudz, ka vienreiz atnāca pie manis... pēc atslēgām.

Šodien arī piedāvāja atvest vīnu,jo taču 5diena ,tas jau nekas ,ka dzēra nedaudz alu arī vakar un aizvakar.pateicu ,ka viss lai man neko neved .pati es neeju pirkt ,man ir kauns ,ir sajūta, ka veikala redzēs manas problēmas.

Papildināts 23.02.2024 17:06:

Esmu arī domājusi par anonīmo alkoholiķu sapulcēm, bet online,vai tiešām tur viss ir anonīmi, es negribētu atklāties ,un ir bail tādā piedalīties

adatainis

2 -4 gadi. Tik ir ilgākais laiks, cik ilgi vīrieši pacieš stipri dzerošu sievieti blakus. 2 vīni jau ir ok. Drīz tikai sāksies jautrība

Aries88
saprotu, jo tiesam ir grutak, ja kads blakus dzer !

Esi meginajusi pastastit, ka Tev ir loti svarigi nedzert un ka =- ja vins nevar vispar nedzert, tda vismaz lai tas nenotiek Tev blakus.

nav jau citas izejas - vienkarsi nedzert. Palidz mantra "es sodien nedzeru" un bezalko alus - vismaz man ideals dzeriens

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245