Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

adatainis

AlkoholikeAnna
jā, es to rakstu ar baudu izlasīju. Būtībā, tas bija mans gadījums. Dzēru, jo savādāk būtu jāatzīst sev, ka jāšķirās, bet šķirties man bija drausmīgi bail. (pieaugušais alkoholiķu bērns - tur viss, kā par mani). Dzerot bija vieglāk nedomāt.

No sirds apsveicu ar 6 mēnešiem. Svarīga ir katra diena, kurā nelieto. Šodiena. Pēc pusgada dzīvot paliek daudz vieglāk.

Papildināts 28.02.2024 10:46:

SiltumTrase
jā, man arī izrakstīja kvetiapīnu. Dziļais miegs bez alko virspusējiem murgiem... Man tikai tās zāles tik labi iedarbojās, ka vajadzēja max pustableti un jau 9 vakarā (desmitos jau izrubīja). Un gulēju kādas 10h.

Jādzer ir stundu iepriekš un katru dienu vienā laikā, vēlams.

Papildināts 28.02.2024 10:48:

*** no mūsu AA sapulcēm: alkoholiķim ir jāizvairās no noguruma, bada un stiprām emocijām, ja viņš vēlas nostiprināt skaidrības periodu pirmajos mēnešos.

Atrod kādu grupu. Tas reāli palīdz - kaut vai paklausīties, ko citi runā.

Man alko sabojā naktsmieru. Ja iedzeru maz, piemēram, pusi šampīti, tad mocīšos ar bezmiegu. Ja būs vairāk, tad it kā gulēšu, bet miegs būs nekvalitatīvs, ir vajadzīgas vairāk stundas, lai izgulētos. Šo iemeslu dēļ es nedzeru, kad nākamajā dienā uz darbu, jo tad vienkārši visu dienu nāk miegs, acis krīt ciet pie datora, negribu sevi tā mocīt. Toties piektdienā atalgoju sevi ar Martini Asti. Dažreiz arī sestdienā. Pašlaik sajūta, ka būtu grūti no šī paraduma atteikties, nevaru sevi iztēloties kā vispār nedzerošu. Bet vajadzētu veselības un izskata vārdā, jo tās ir 2 pudeles vienā vakarā nevis simboliski pie vakariņām.

Jūs jau pašad rakstat visas tās sekas, ko vīnapudele nodara jusu smadzenes. Šūnas bojājas

Sveikas!

Nezinu cik aktivair si grupa, bet man ir jasaka, ka ir kartejaa epizode ar alkoholu un kavets sodienas darbs, jo vakar iedzerot iznaca ara visa mana histerija....

Mekleju atbalsta personu, kura varetu but atbalsts ikdiena izklusanai no alkoholisma.

mellene88

mieriigaa
vienk ,izlasi visu diskusiju..un sāc....

instagram -mellenessniega

adatainis

mieriigaa
1. Nedzer pāris dienas.

2. Atrod tuvāko AA sapulci un aizej.

3. Nemeklē atbildīgo gadījumiem, ja tev nesanāks...

Jā, nu nedzert paris dienas nav problema, problemailgstosi nedzert, joreali iet ciet.... bet es jau atradu AA un daudz vertiga info seit.

adatainis

mieriigaa
"iet ciet", tad jāiet pie ārsta. Miegs arī traucēts? Alko depresiju padziļina.

Labdien.

Meklēju atbalstu. Esmu alkoholiķe jau vairākus gadus. Dzeru piektdienas sestdienas, lietoju tikai stipro alkoholu ,katru brīvdienu vakaru izdzēru 0.5 tilpumu.

Jau ilgu laiku domaju ka izbeigt šo visu, vērsos pie Gunitas Gudones ar domu ka varētu iestāties kāda programma lai tiktu galā ar atkarību bet diemžēl man nav lieki 300eiro. Esmu vēl jauna ,nieka 30 gadi ir darbs un ģimenes tāpēc es negribu tā turpināt vairs dzīvot, kā es varu sev palīdzēt.

SanSu

adatainisadatainis

1. Nedzer šodien

2. Ej garās pastaigās, daudz fiziskas slodzes

3. AA 3-4x nedēļā

4. Narkologs-psihoterapeits vsi psihiatrs

5. Neturēt mājās nekādu alko. Arī rumu nafig.

6. Vēlme ilgst aptuveni 6 minūtes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245