Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

adatainis

Kirijeski
droši vari nākt un te pļāpāt (skaidrā ). Atbalsts ir svarīgs gan sākumā, gan arī pēc pāris gadiem skaidrības. Kurš gan cits, ja ne mēs, zinām - kāda tā vilkme ir... nevaru solīt, ka būs viegli, bet sākumā palīdz eiforija: pamosties sestdienas, svētdienas rītā un saprast, ka pilnvērtīga diena priekšā.

Kundalini

saņemot pašrealizaciju, pamodinot savu iekšejo energiju, pazūd tieksme pret alko un cigaretem, pamazām

vairāk privāti

arī agrāk biju svētku dzērajs 90tajos

PS Ežulim sveiciens, no vienas kompanijas, vakar tieši pieminējām

Lasiet manu blogu

adatainis

Kundalini
nespēju iedomāties

Sveikas. Iespējams, pēdējais komentārs no manis šajā tēmā un šajā forumā. Bet rakstu ar milzu pateicību par to, ka tāds bijis. Ticu, ka tas spēlējis lomu daudzu dzīvēs. Gūti labi padomi, iepazīti jauni draugi un kādam neviena vien klaviatūra nodeldēta, cenšoties pierādīt savu taisnību internetā. Te īpašs sveiciens arī visām tām jaukajām dāmām, kuras domāja, ka mana tēma ir tā sauktā desa. Ja nebūtu šo dāmu, kā arī visu pārējo atbalstošo dāmu un šī foruma kā tāda, mana dzīve noteikti nebūtu tāda,kāda tā ir šobrīd. Forums palīdzēja man tikt galā ar alkohola atkarību. 302 dienas skaidrā. 302 dienas, kuras mainījušas mani un visu ap mani. Esmu aizgājusi no toksiska darba, manas attiecības ar vīru ieguvušas veselīgu temperatūru. 302 dienas. Zināt, cik tas ir? Mazliet vairāk kā 9 mēneši. Tā zīmīgi, jo aiz muguras ir 9 mēneši, bez kuriem nebūtu iespējams arī tas, kas mani sagaida pēc mazliet mazāk kā deviņiem mēnešiem - mūsu ģimenes pieaugums. Es esmu laimīga būt brīva no alkohola. Cālis.lv ir palīdzējis mainīt manu dzīvi. Un es esmu laimīga, ja kaut vienu dāmu šī tēma iedvesmoja pievienoties skaidrībai. Paldies!

adatainis

AlkoholikeAnna
tie ir visfantastiskākie jaunumi!

Meitenes (un tikai) - ja kāds esošais niks, kurš te regulāri rakstījās, grib palikt kopā, tad man sen bija doma taisīt AA sapulces Zoom (bez vārdiem, bez video). Atrakstiet man CP. Piefiksēšu kontaktus. Ja kādas 4-5 salasīsies kopā, tad sāksim. Bet es šo tēmu izlasīšu uzmanīgi - ko esat te rakstījušas.

deleyla

AlkoholikeAnna
Tieši šāda iemesla dēļ forums ir tā vērts!

Prieks lasīt ka calis ar savu atbalstu un neatbalstu spēja palīdzēt un dzīvei piemest krasas

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

ANNA

paldies, ka ierakstījies !

Vēlreiz pārlasiju pirmo lapu, cik ļoti tu biji apņēmības pilna mēģināt mainīt savu dzīvi. Un kāds man ir prieks, ka TEV tas ir izdevies !!!

Cik jauks noslēgums šai tēmai !

Lai visām izdodas tik galā ar savām mazākām vai lielākām atkarībām !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245