Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

dezavu
Es jau aizvakar izlēju visus savus vīna krājumus. viena pudele alus ir vīra. Vairāk alkohola mājās nav, viens kaut kāds iesākts rums, to iecepšu kādā kūkā. man liels bonuss ir tas, ka vīrs ir ļoti sportiski motivēts, tāpēc alkoholu lieto nu ļoti reti un maz, bet, ja palūgšu, lai nepērk vairs necik, tad arī nepirks.

Papildināts 29.08.2023 22:00:

alniks
Es arī šim īsti neticu, ka to nevar redzēt. Seja kļūst pelēka un blāva, veidojas iekritums zem acīm, acis pašas kļūst ne tik spožas. To VAR redzēt.

Jazz_
man ir pietiekami daudz vērtētāju (sieviešu), kas salīdzina mani ar tām, kas regulāri veic visas iespējamās sejas procedūras (es gan nezinu, cik izdzer viņas ). Ar redzi arī viss ok, neesmu jaunuve, bet ar izskatu viss man labi. Tas gan nemaina faktu, ka regulāri dzert nevajadzētu nevienam. Autorei iesaku noteikt homocisteīna līmeni, lai pakontrolētu sirds riska faktorus. Arī, ALATus, ASATus

AlkoholikeAnna
Man ir... Kauns

Kauns ir pats neznozīmīgākais iemesls, lai nelietotu alkoholu. Ja tev jau ir tāda stadija, kad to redz no malas, tad tu melo par to, cik ilgi un cik daudz tu lieto alkoholu. Tad vai nu ar tevi ir sliktāk kā tu atzīsti, vai tu vnk esi pārāk paškritiska.

Es kā alkoholiķa meita un sieva varu tev teikt lūk ko- alkoholiķis vienmēr atradīs sev iemeslu iedzert. Pat ja tam nav iemesla, kā tev, vienalga, pa kluso ierakstās, ka pirms dzeršanas tev bija laba dzīve, tad bērns utt, un panesās, un tas bija iemesls sākt dzert.

Priekš manis atmest alko lietošanu būtu kaut vai tie divi iemesli, kas tev ir, bet citām nav. Bērns un vīrs. Es neticu, ka tēma ir īsta, jo pie tādiem noteikumiem, ko tu minēji, kāds iemesls būtu dzert? Bet nu labi, var parunāt vnk tāpat.

Es nemācēšu būt labā cālene, kas glaudīs tev pleciņu un nepamatoti mierinās, jo es labi zinu, ka alkoholķiem to tik vajag. Man pat ir aizdomas, ka šo tēmu tu atvēri nevis tāpēc, ka taisies mainīties un beigt dzert, tu vnk te gaidi atbalstu, bet neko nedarīsi, lai kaut ko mainītu savā dzīvē.

Mans vīrs staigāja uz Anonīmo alkoholiķu grupām. Ko viņš stāstīja par šiem apmeklējumiem- vispārārējā vīzija bija tāda- cik slikti ir, ka mēs vairs nevaram dzert, un ko ar to tagad darīt. Varbūt ka pa šiem gadiem kaut kas ir mainījies, es nezinu. Bet es neuzskatu AA par kaut kādu panaceju.

Ja tā būtu mana situācija, es neļerkstētu cālī vai AA grupās, es ietu pie narkologa. Es pēc sava vīra un tēva spriežu, ka labs ārsts viņiem būtu vairāk palīdzējis. Vismaz manam vīram pilnīgi noteikti. Tikai labs ārsts viņu būtu varējis vest pie prāta, nevis kaut kādas AA grupas, kurās tusē tādi paši kā viņš. Ārsts ir ārsts. Ar attiecīgu izglītību, zināšanām par medikamentiem, psihoterapiju un visu pārējo, kā nav AA grupās Latvijā.

Man ir viena radiniece no vīra puses, pāris gadus vecāka par mani. Viņas tēvs bija pilnīgs alkoholiķis. Un viņai diemžēl arī ir tendence. To var redzēt, un katrā ballītē viņa ir pirmā, kas sadzeras, un sadzeras tā, ka sākumā grīļojas un tad kaut kur atplīst. Un man, no malas skatoties, viņa vienmēr ir tāds kā paraugs, kāda es negribētu būt. Izskatās tik briesmīgi un nožēlojami. Viņa nemāk dzert. Es arī nemāku, bet es vēl neesmu tik trakā līmenī un noteikti negribu tajā nokļūt.

Patricia L

alniks
Te nu gan tiešām melo sev. Sievietēm alkoholisms kļūst redzams sejā un ļoti ātri. Un arī ķermenī - kāju forma, gaita, vēdera forma. Bet vispār ar šādiem lielīgiem alkašiem nav ko runāt. Tāpat nesapratīs. Turpini tik dzert un lolo cerības, ka neviens ne redz, ne sajūt, ne saprot un orgāni turēs. Uzskatīt sevi par alkoholiķi, kuru pārmērīga alkohola lietošana nekā neietekmē?! Pārsieviete. Jebkurai 50 gadīgai sievietei nākamajā dienā pēc lielāka daudzuma alkohola lietošanas, tas redzams sejā un jūtams elpā, ķermeņa smaržā. Minu šo skaitli, jo loģiski, ka jauni cilvēki var turēt vairāk, izguļas un ir formā.

P.s. Nē, es neesmu karojošs atturībnieks. Alkoholu lietoju.

Patricia L, kas kājās mainās?

Kastanja
Paldies par viedokli un ieteikumiem. Jau minēju, ja šis nenostrādās, meklēšu palīdzību nopietnākā līmenī. Man nevajag, lai man glauda pleciņu. Es esmu alkoholiķe, es nemāku atpūsties bez alkohola un kļūstu īgna, ja man jāiet uz teātri, kas beidzas 23 vakarā, jo tas nozīmē, ka varēšu iedzert tikai šampanieša glāzi starpbrīdī. Man ir visi iespējamie alkoholisma simptomi un es to atzīstu. Tagad man ir svarīgi strādāt ar sevi, jo es GRIBU sev palīdzēt. Un, ja es negribēšu, neviens narkologs vai minesota nepalīdzēs.

P.s es jau gaidīju, kad beidzot parādīsies tēmas īstuma apšaubīšana.

Papildināts 29.08.2023 22:14:

Patricia L
Parakstos zem katra vārda. Mana mamma pēc šķiršanās no tēva dzēra. Bija funkcionējošs alkoholiķis, tāpat kā es tagad. Veselība sašķobījās un beidza dzert. Bet tajā laikā viņa nejuta, ka no viņas nes. Bet es kā tagad atceros, ka man bija neērti tikties ar ģimenes draugiem, jo mana mamma smirdēja pēc vakar dzerta alkohola. Viņa to nejuta. Apzinos, ka tagad, visticamāk, arī es sevi nejūtu.

Patricia L

Nobels
Paliek tievas kā spičkas. Un arī staigā kā ar špičkām. Nejaukt ar slaidām Savukārt vēders sapūšas, kaut zināms, ka alkoholiķi maz ēd. Nu tāds distrofiķa ķermenītis. Nu man glaz almaz uz alkoholiķiem. Ja ne ar pirmo skatu, tad pēc 1-2 ballītēm točna. Nu man par jauno kolēģi (gads pie mums) nu jau diezgan skaidrs, ka viņai problēmas.

Patricia L
Nu tieši tādēļ jau saku, ka autore kko nestāsta par tilpumiem. Loģiski, ka redzētu, ja regulāri jēgu pārdzertu. Drīzāk jau aizpampusi, nevis iekritusi staigātu. Proseko pudele vakarā 4 stundu garumā 30 gados nekā nevar būt redzama.

Kastanja
Par iemesliem, kāpēc dzeru. Man joprojām ir diezgan laba un sakārtota dzīve. Man ir laba, veiksmīga karjera, foršs vīrs un gudrs, vesels bērns. Kāpēc es dzeru.. Jo es vienkārši esmu slinka. Man viss dzīvē gājis no rokas, man šķita, ka nav iemeslu to nedarīt, vieglāk ir iedzert un baudīt, nekā sev ko liegt. Es vienkārši biju iegājusi kaut kādā bohēmā, man bija klapes uz acīm, es neredzēju sevi no malas. Šobrīd jūtos attapusies. Lielā mērā tas ir arī izskata dēļ - ieraudzīju citu cilvēku uzņemtas bildes un sapratu, cik slikti izskatos. Es esmu skaista sieviete, kas sevi nolaidusi rentstelē. Man tiešām ir kauns satikt vecos paziņas, jo šķiet, ka visi vienmēr ir pārsteigti, kā esmu mainījusies. Tāpēc es gribu beigt dzert un beigt kaunēties par sevi.

Papildināts 29.08.2023 22:21:

alniks
Darba dienās prosecco pudele, brīvdienās divas stabili. Prosecco pudele tā kā būtu maz? Tās ir plus mīnus 600 kcal. Tas galīgi nav maz

Papildināts 29.08.2023 22:23:

Patricia L
Ak jel, pat šis apraksts man atbilst. Tievas kājeles un vēders kā bumba visi liekie kg sejā, vēderā un rokās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245