Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmās alkoholiķes

AlkoholikeAnna

Dizspare

kā citāts no Liepnieka grāmatas. Varbūt izlasi?!

Ok, kļūda - izrādās, prosecco ir vidēji 900 kcal uz pudeli. Baltvīns 600. Nu jebkurā gadījumā - tas ir ļoti daudz.

Papildināts 29.08.2023 22:28:

Dizspare
Kuras?

Man šī diskusija palīdz arī ar to, ka laiku varu veltīt tai un nedomāt par alkoholu. Gaidu vēl citas alkoholiķe te. Tādas, kuras arī apzinās savu problēmu.

AlkoholikeAnna
Dabīgi, ka pudele nav maz, ja runa par ikdienu, tad ikdienā vispār alko nav jābūt, es tikai par to, ka tādam daudzumam īsti nevajadzētu būt redzamam.

Atpūsties bez alkohola māku - nosacīti ballītē varu izpriecāties, atstūrēt mājās un tad izdzert glāzi "jo pelnīta". Par kāju tievumu utt - dejoju deju kolektīvā, varat ticēt, distrofisku kāju nav + crossfits novērš pārējo.

alniks
Labi, tev nav problēmu ar alkoholu, mēs sapratām.

Patricia L

AlkoholikeAnna
Nē, viņai nav problēmu ar izskatu. Vienīgā alkoholiķe uz pasaules, kuru tas nekādi neietekmē.

Alniks, skaidrs, tev liekas,ka alkohols neko tev neietekmē, varbūt. Bet tici man, smirdi gan tu pamatīgi, jo tāds alkohola daudzums vienkārši nevar nesmirdēt. ( Vai arī tu esi super cilvēks).

AlkoholikeAnna, turies! Pirmais solis ( un tas lielākais - problēmas apzināšanās) jau paveikts! Tagad galvenais motivācija pareiza - un manuprāt tālu nav jāmeklē- bērns! Iedomāties sevi tā berna vietā, piedzērusies mamma! Briesmīgi taču vai ne?

Es vienmēr brīnos par tām vīnu dzerošajām tautām. Tak dzer to vīnu gan itālietes, gan francūzietes, spānietes un kas tik vēl ne. Kundzes gados, omulīgas un nu nav nodzērušās.

Es arī dzeru. Apzinos, ka brīžiem vairāk nekā vajadzētu. Patīk reibuma sajūta. Patik, ka varu kontrolēt savu reibuma stāvokli, jo piedzerties man nepatīk. Dzeru gan tikai alu, sidru un vīnu šad tad. Stipros un kokteiļus vispār ne. Jā, esmu domājusi, ka vajadzētu samazināt alko patēriņu, bet atkal, nu kā lai esot Romā, Parīzē vai Barselonā tu neizdzersi to vīna glāzi? Tā ir savā ziņā tāda bauda.

Demara
Es arī ikdienā stipros nedzeru, figūrai varbūt būtu mazāk kaitīgi, bet stipros dzert vienmēr šķitis tāds kā "zīmogs". Apmēram - ikdienā stipros dzer tikai alkoholiķi jo kas gan ir pudele vīna... ))

Papildināts 29.08.2023 23:04:

Un jā, man arī, diemžēl, patīk reibuma sajūta. Ja vīrs vakaros ir mājās, tad zolīdi izdzeru savu pudeli un eju gulēt. Ja viņš kādu vakaru nav mājās, tad nolieku bērnu gulēt un (man pašai pretīgi šo rakstīt) tad eju uz pilnu banku - dzeru līdz tādam reibumam, ka no malas jau var redzēt, ka ir par daudz iedzerts. Nekad ne līdz bezfilmai, vienmēr sevi vēl kontrolēju, bet tāpat šo uzskatu par noziegumu pret bērnu, jo, ja nu kaut kas notiek un es esmu viena ar viņu...

Arī darbā kolektīvs tāds, kur neviena ballīte vai pasēdēšana nav bez alkohola. Inteliģenti cilvēki, bet darbs tāds, ka gribot negribot kļūsti par alkoholiķi, ja nemāki citādi vakarā noņemt spriedzīti

Nē, viņai nav problēmu ar izskatu. Jā, drīzāk tā. Kopumā lielākā problēma ir apziņa, ka normāli tas nav + žēl naudas + bail, ka tas var progresēt. + vēl bail, ka tas var atstāt tādu ietekmi uz veselību, ka nāksies nožēlot. Par laimi vai diemžēl, arī veselība man pagaidām ir labāka par vairumu vienaudžu un tas nekā nemotivē saņemt sevi rokās. Par to smirdēšanu, nezinu. Katrā ziņā, es jūtu, kad darbā smird kāds cits. Varbūt mani jūt kāds, kas nedzer nemaz. Bet, ja no rītiem promilles ir pa nullēm, baigi jau nevajadzētu smirdēt, ne? Nezinu, te neko apgalvot nevaru.

alniks
Tu ļoti salīdzini sevi ar citiem saviem vienaudžiem. Bet nav jau nekādu sacensību, kurš labāk izskatīsies vai kuram būs labāka veselība. Tev saka, ka Tu noteikti izskatītos labāk, ja nelietotu. Vai ar to nav pietiekami? Sacenties pati ar sevi, nevis mierini, ka citas izskatās sliktāk. Manos 30+ citas arī izskatās vēl sliktāk par mani. Kas man no tā?

Papildināts 29.08.2023 23:17:

Vajag salīdzināt sevi ar sevis labāko versiju, nevis sevi ar citiem.

Un promilēm īsti nav sakara ar smaku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437245