Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viedpulkstenis vai mobilais telefons pirmklasniekam?

dandelion

dandelion

Lūgums dalīties ar pieredzi. Ko Izvēlējāties? +/-

īriete

Nopirkām tomēr telefonu. BIju iedomājusies, ka vajag abus. Pat nezinu, kāpēc, par laimi, gadījās foršs konsultants veikalā, kas ātri veda mani pie prāta. Pasmējās par paredzētajiem 250 eiro, vēlreiz pārvaicāja, vai pirmklasniecei, un ieteica modeli zem simta. Xiaomi Redmi 12C paņēmām. Stikliņus, visādus burvīgus maciņus un vāciņus, lai būtu izvēle, sasūtīju AliExpress, tagad nāk viss ļoti ātri.

Indza

Viedpulkstenis bez mobilā telefona ir parasts pulkstenis. Maniem bērniem (10 un 15 gadi) nav viedpulksteņu un nav arī izrādījuši interesi. 1.klasē abiem bija telefoni, vienkārši nedārgi Samsungi.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Bet vai nav tā ar tiem viedtālruņiem, ka kinderam stundās novērstas domas, ka tik ātrāk tikt pie gadžeta? Vai tas neietekmē mācību kvalitāti?

Papildināts 03.09.2023 17:12:

No otras puses, ja bērnam bez maz vienīgajam klasē podziņtelefons, vai viņš nejutīsies pazemots, apdalīts?

Pepperminty

Manai meitai 1. Klasē bija pulkstenis super-g. Pirku Bitē, ap 100€ + ikmēneša maksa 6€/mēn par numuru un internetu. Varēju redzēt kur atrodas, bet nesēdēja spēlītēs toties skolas laikā, kā tas būtu ar telefonu. Un līdz ar to bija vienmēr izpildījusi jau skolā visus md

Pepperminty

Tad sanāk, ka telefonu bērnam nevajag, lai tas pulkstenis darbotos?

Indza

Asnate87

Atkarīgs no bērna un vecāku ikdienas paradumiem. Ja brīvajā laikā nekas cits bez telefona neinteresē, tad iespējams, ka stundās novērstas domas, ka tik ātrāk tikt pie gadžeta.

Skolā, kurā mācās mani bērni, 1. - 4. klasēs stundu laikā un starpbrīžos telefonus lietot nav atļauts.

sunusene

Tad, kad man tas bija aktuāli, lasīju atsauksmes, ka tas pulkstenis liels un neērts, bērni tāpat uz rokas netur. Cik skatījos, man tā arī likās. Mazai rociņai neder.

Bērniem arī nepatīk, ka nevar ar draugiem ar numuriem apmainīties, ar pulksteni var tikai daži kontakti būt.

Papildināts 03.09.2023 20:59:

Tagad jau par vēlu, gads sācies, bet, manuprāt, labāk telefonu bērnam nopirkt pirms skolas gaitu sākšanās. Tad nebūs deguns visu laiku ekrānā. Jaunu lietu grūti no rokām izlaist.

Indza

Turklāt pulksteņi vismaz mūsu skolā mazajās klasēs uz sporta stundām, peldēšanām ir jāņem nost. Pēc tam aizmirstas uzlikt atpakaļ, aizmirstas kur nolikts. Čakars lielāks kā ieguvums.

Rosaleen

Dalos ar savu pieredzi. Līdz 3.klasei viedpulkstenis. Telefonā daudz nevajadzīgu funkciju. Jā, ir Family Link, bet vienalga lieka manta, kura "jākontrolē", lai nepazūd utt.

Papildināts 05.09.2023 05:36:

Indza
Arī telefonus neviens neņem uz baseinu, sporta stundu. Paliek somā. Pirmklasnieks gana liels, lai arī pulksteni atstātu somā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437327