Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauns auduma dīvāns un suņa smaka

Grietina1

Grietina1

Padalieties suņmīļi! Gribu veco ādas dīvānu, uz kura mēdz nosnausties suns mainīt uz IKEA auduma variantu. Kā jums ir ar auduma kopšanu- uzklājiet biezu pārklāju un ņemat nost, kad paši vakarējat? Pieļauju, ka audums baigi savelkas ar smaku. Ādas dīvānu ir kopt viegli, bet nu nokalpojis godam.

Mūsu suņi ir mācīti nekāpt dīvānos.

dezavu
Haha, tieši nācu rakstīt to pašu. Suns dīvānā neguļ. Nav tādas opcijas. Ir protams bijuši atsevišķi gadījumi suņa jaunībā, kad naktī kāpju lejā uz 1.stāvu, dzirdu rosību. Suns, kas parasti guļ kā nosists, stāv istabas vidū un skatās uz mani kā pieķerts nedarbos, bet dīvānā knapi pamanāma bedrīte iegulēta, uz tausti silta.

Vnk vajag normālu, mīkstu gultu sunim, tad nemeklēs dīvānu.

Papildināts 04.09.2023 19:22:

Manējā nav ne gudra, ne baigi mācīta, bet to nu gan zin.

Papildināts 04.09.2023 19:26:

Auduma dīvānam bez nomaināma auduma vnk uzpūšu tīrīšanas līdzekli, paberžu ar švammi, izsusinu un uzpūšu dezinfekcijas līdzekli, bet nekad nav bijis tā, ka smird. Man ir vidēja lieluma suns un tās dažas reizes neko nenodarīja. Ja ņemam suni opā guļot dīvānā, tad tikai uz sedziņas. Viņa saprot, ka bez sedziņas dīvāns viņai neeksistē un tā arī pārsvarā ir ikdienā - dīvans bez nekādiem pārklājiem.

Papildināts 04.09.2023 19:29:

Skaidrībai - manējai ir tāda īpatnība, ka jāslauka dupsis. Un ja es slinkoju, ko es pārsvarā daru, jo dienas laikā, kamēr strādāju, viņa pati iet ārā iekšā, tad ja es atļautu dīvānā, viņa tur burtiski dzīvotu ar visu savu kakaino dibenu.

Papildināts 04.09.2023 19:30:

Suņa gultu ir daaaudz vieglāk izmazgāt vai nomainīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437331