Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ārsta zīmes, noteikumi skolā un noteikumi valstī

Murrrkšķis

30 procenti no pašu skolēniem paliek vidusskolā
Rādītājs pats par sevi neko neizsaka, svarīgi būtu saprast kur paliek pārējie - tie, kas aiziet uz ģimnāzijām ir bonusa rādītājs, daļa maina skolu, jo esošā nepiedāvā to ko sirds kāro - šie ar nebūtu vērtējami ar mīnusu skolai. Un tie, kas neturpina vidusskolā arī nav viennozīmīgi vērtējami, ne visiem vajag ausgtāko izglītību.

laikam jau visās skolās notiek kaut kas līdzīgs, kaut kāda noslāņošanās pašvaldības ietvaros
Savā ziņā tāda ir bijusi vienmēr.Arī pirms gadiem 20 un vairāk.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Tieši tā. Tā ceļošana mācību laikā LV ir vienkārši apbrīnojama. Labi, kāda diena pirms, pēc brīvlaika, bet plānot mācību laikā, nu... neizprotami.

dezavu
bet plānot mācību laikā, nu... neizprotami.

Man neizprotama liekas doma, ka bērns kautko ļoti zaudēs to nedēļu-divas esot ceļojumā. Tā var pateikt tikai tie, kas neceļo vai nevar to atļauties nemaz...Ja bērns ir nesekmīgais vai knapi velk mācību vielu, tad vēl varētu aizdomāties, bet normālā variantā ceļojumam ir daudz plusu. Iespējams pat vairāk, nekā borējot to izglītības sistēmas deb*lismu skolas solā. Skola nav cietums un nav jātaisa traģēdija, ja bērnam ir iespēja redzēt kautko ārpus "rāmja".

Par savējiem- esam un turpināsim ceļot skolas laikā, atkarībā no sezonām attiecīgajā valstī, gaisa temperatūrām, maršruta utt un nekādas ārsta zīmes tam nekārtojam. Mājas apstākļu dēļ un viss. Visu vajadzīgo pēc tam nokārto bez problēmām.

Upene

dezavu
Un kapēc gan ne? Mēs regulāri neesam LV. Es pat esmu apsvērusi ziemu pārlaist siltajās zemēs. Bet āķis ir tajā, ka maniem bērniem nav nekādas problēmas vielu apgūt patstāvīgi un atgriežoties visus darbus uzrakstīt konsultāciju laikā.

kolizejs
Ja izglītīb ir deb*lisms un tā vien spēj nodemostrēt savu atļaušanos ceļot, tad jau protams.

Papildināts 07.09.2023 13:50:

izglītība

dezavu
Izglītība nav debilisms, bet sistēma kādā to mēģina pasniegt. Bērns var mācīties arī ceļojot.

Resnā Žurka

kolizejs
Gribu redzēt kā tu to izveiksi nākamgad Šogad Čakša norāva jauno vērtēšanas sistēmu, bet nākamgad tā būs obligāta. Un jā, tava snobiskā deguna raukšana ir nevietā

Neviens neceļo katru mēnesi. Ir bērni, kas vairāk noslimo gada laikā vai apmeklējot visas stundas tāpat nav teicamnieki nekā tie, kas nedēļu-divas aizbrauc ceļojumā. Kāpēc no tā jātaisa traģēdija? Tā vairāk izskatās pēc varas izrādīšanas un/ vai kontroles pārņemšanas pār bērniem.

kolizejs
Nu, nu. Ka neviens neceļo katru mēnesi, to var apgalvot vienīgi tāds ar mazāku rocību, kurš nevar atļauties ceļot katru mēnesi.

Resnā Žurka

Man vienam bērnam pagājušajā gadā bija klasesbiedrs, kuru es zinu pēc vārda klases sarakstā, bet bērns vispār tādu klasē nebija piefiksējis, jo visu laiku kaut kur vazājās apkārt. Vai sekmīgi pabeidza mācību gadu - nezinu, bet šogad mācās citur.

Papildināts 07.09.2023 14:33:

Ir bērni, kas vairāk noslimo gada laikā vai apmeklējot visas stundas tāpat nav teicamnieki nekā tie
Nu tā jau ir. Kas suņam asti cels, ja ne pats. Galvenais piešaut kādi kriksi pasīvās agresijas savai aizstāvībai

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437387