Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ārsta zīmes, noteikumi skolā un noteikumi valstī

Murrrkšķis

Es laikam sūdīga māte, par šādiem noteikumiem neko nesinu, bērns jau 4.klasē, bet ārsta zīmi ne reizi neesmu nesusi, piesaku kavējumu, ierakstu slimības dēļ, ģimenes apstākļu dēļ un aizmirstu. Neviens vēl par mani nav interesējies taisnības labad gan jāsaka, ka slimo reti. Šogad ceļojuma dēļ bastojām pirmo septembri, iepriekšējā vakarā gribēju pieteikt kavējumu, bet ne skolniekam, ne bērnudārzniekam eklasē nebija aktīva tā kavējuma pieteikšana, tāpēc noignorēju šo faktu. Tikko intereses pēc iegāju eklasēs abiem - skolniecei nav nekā, bet bērnudārzniekam stāv, ka neattaisnots kavējums.

Papildināts 10.09.2023 13:29:

Mēs arī maijā bijām pie te pieminētā ortodonta, nekādu zīmi neņēmu, kaut reģistratūrā, kamēr gaidīju uz maksāšanu, kāds vīrietis prasīja, lai izraksta skolai zīmi. Es vēl padomāju vai man ar tādu nevajag.

Bet mani vairāk uztrauktu tas nepieejamais ārsts. Man reti pēc tāda ir nepieciešamība, jo nav jau pirmā reize, kad bērns slimo, pati varu tikt galā, taču vienmēr ir opcija telefoniski dabūt visu ko vajag - receptes, slimības lapu, nosūtījumus, visas tās izziņas sportam, nometnēm utt, piezvanu māsiņai, viņa visu sabaksta, saraksta, atstāj reģistratūrā, kas man ir 5 min attālumā no mājas.

Katram savs

Grifindore!
Šogad ceļojuma dēļ bastojām pirmo septembri, iepriekšējā vakarā gribēju pieteikt kavējumu, bet ne skolniekam, ne bērnudārzniekam eklasē nebija aktīva tā kavējuma pieteikšana, tāpēc noignorēju šo faktu.
Un klases audzinātājs(-a) neinteresējās, kāpēc bērns nav skolā 1. septembrī?

Mums ir pieņemts vismaz whatsappā uzrakstīt klases audzinātājai.

Par tēmu - mums ģā raksta gan zīmes telefoniski, taču tā ir lieka ārsta noslogošana, kā arī man pusstunda jābrauc pakaļ (negribam mainīt, jo ārste ir ļoti laba.)

Es laikam ignorētu to skolas prasību.

Katram savs
Nē, neko nejautāja ne skola, ne bd.

Sviestabeka

Upene
Tad gan nav forši.

Upene

Sviestabeka
Nē nu es jau no vienas puses saprotu skolu - pedagogu trūkst, neviens negrib kaitināt esošos, bet nu pakalpojumam ir jābūt atbilstošam tomēr.

Manu bērnu ģā ir pieņēmusi darbā 2.medmāsu, kura burtiski ar to arī nodarbojas - uzklausa zvanus un izsniedz zīmes atsevišķā kabinetā. Bērnu nekad uz zīmes izsniegšanu (par to, ka vesels) līdzi nevedu. Bet tur tauta (mammas, tēti) spieto. Visiem visu laiku zīmes. Sportam zīme, nometnei zīme. Katrai nometnei cita zīme, jo adresātam jābūt citam. Tad vēl kāds rets nosūtījums. Nu un protams, par katru slimošanu, kas ilgst vairāk kā 3 dienas. Es tak pie ārsta pat nevedu. Vnk pasaku, slimoja ilgāk, nu ir vesela, vajag zīmi, ka slimoja. Dabūju.

Papildināts 11.09.2023 09:54:

Pilnīga formalitāte.

Papildināts 11.09.2023 09:57:

Zin, kad es besījos? Kad kovida laikā man neattaisnoja bērna kavētās sporta stundas, jo darba dienas vidū nevarēju aizvest uz sportu ārā mežā. Visas bija neattaisnotas. Liecība izskatījās skaisti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437387