IVF, ICSI, IUI Septembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
fridriksons

Atkal nokavēju

Papildināts 08.09.2023 11:03:

Visu laiku skatījos simts reizes un besij jau

cipsis

KakjuTante

sintulis210

gintijaa

special vieta Innochka

īpašā karsējmeiteņu deja -Ritucis

līdzjutēju ovācijas -Pippa

taures marša pavadījums - Lauvene12

saldējums - deivons

Papildināts 08.09.2023 11:41:

Tikai vēlējos padalities, arī mums tika noiets smags ceļš, beidzot augusta otrajā pusē sagaidījām savu mazo Lauviņu, ar smagām dzemdībām kas beidzās ar ķeizaru piedzima mūsu mazais puisītis. Novēlu nevienai nepadoties un piedzīvot satikšanos ar savu pārsliņu, kas izaug no mazas mazas sēkliņas līdz brašam iznēsātam mazulim!

Lai Jums izdodas sasnieg savus mērķus!

Pippa

cipsis
Apsveicu ar mazā brīnumiņa ienākšanu jūsu ģimenē. Galveinais lai laba veselība abiem❤️

deleyla
histeroskopija un dzemdes abrāzija man izmaksāja 610 eiro. Bet apdrošināšana nosedza visu, tikai jānorāda diagnoze, kura nav saistīta ar neauglības ārstēšanu...

femmefatale

cipsis
Mīļi sveicu Jūs abus. Bērniņam labu veselību, māmiņai ātru atkopšanos

sammer

cipsis
Sirsnīgi sveicieni ❤️

deleyla

cipsis
No sirds apsveicu ar dēliņu!!!

Papildināts 08.09.2023 12:16:

Marta_Marta
Ok.paldies

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

cipsis
Sveicu

Papildināts 08.09.2023 12:25:

deleyla
Tu šķiet arī biji Northway, tur histeroskopija maksā 970eur

justme
Es arī gāju Northway, tur divu veidu histero - pa 670 un 970 EUR.

deleyla

justme
Es histero Aiwa plānoju. 2men atpakaļ dr izkārtoja pa 170 redzes vai tagad varēs...vai vajadzēs nez jau vai kāds embrijs no tiem 4 folikuliem vispār bus

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437395