IVF, ICSI, IUI Septembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

cipsis
Sirsnīgi sveicieni galvenais abiem veselību

justme

Marta_Marta
Man nebija nekāda izvēle uzreiz bija kasē jāmaksā 970, sākumā ārste bija man teikusi 670, bet man nebrīdinot bija pieliktas klāt daudzās analīzes. Līdz ar ko bija jāmaksā 970. bet vismaz ārste uzrakstīja izrakstu tā lai apdrošinātāji daļu apmaksā.

deleyla

Vēlējos jautāt tiešām pēc punkcijas nedod ziņu vai būs kāds embrijs ātrāk pa 5 /6 dienām kad audzē?

Man teica punkcijas 12.09 ātrāk pa 19 lai negaidu ziņu.

Sanāk nedēļu nezinu?

Papildināts 08.09.2023 13:14:

justme
Baigi stulbi ka šādi!

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

cipsis
Sirsnīgi sveicieni Un paldies par kausińu

deleyla
Šis ir kā kurā klīnikā, man deva ziņu katru darba dienu, sms formā. Brīvdienās nebija info.

deleyla

TePatVien
Nu jā man teica ka tikai 19 maza iespēja ka 18,bet ja trešā dienā nekā nau nebūs dos taču zinu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deivons

cipsis

apsveicu!

deleyla
IVF R deva katru dienu ziņu pat svētku dienā man ziņoja

citās klīnikās var būt savādāk

Čau, meitenes!

Vakardien man bija punkcija, izņēma 15 folikulus. Tagad 5 dienas audzēs un tad nākamnedēļ daktere zvanīs, lai pateiktu, cik daudz ies uz iesaldēšanu.

Punkcija ļoti ātra procedūra, taču jūtos es visai čābīgi. Vēders sapūties un mazliet sāpīgs, uz tualeti ar nav baigi patīkami iet.

sintulis210

cipsis
Apsveicu

Paldies par kausiņu. Tiko no dakteres, nākošnedēļ 14. 09 mans otrais FET

deleyla

deivons
Nu jā laikam norway neziņo.

Nedēļā nezina

Papildināts 08.09.2023 13:43:

Ievamjau
Man baida ka es jutīšos..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437395