IVF, ICSI, IUI Septembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

deleyla

It kā jau nav tik traki, mazliet riebīgi tik.Man visvairāk bija bail no narkozes, jo nekad iepriekš tā nebija bijusi. Nu vairs bailes nebūs.

deleyla

Ievamjau

Narkoze bijusi vairākkārt tā mani nebaida

Meitenes no zālēm stimulacjjai ir tik drausmīgas karstāvoklu mainās un sap krūtis?tas tādēļ ka folikus audzē ( ov jau ar hormoni mainās bet tā kā tagad es esmu jutusies lietojot geteprix)

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Jā, tas ir no stimulācijas medikamentiem. Es gan paliku mierīgāka ar viņām.

deleyla
Jā, man no medikamentiem arī krūti sāpēja ļoti, īpaši krūšu gali. un garastāvoklis arī mainījās, brīžiem kādu nomušīt gribējās.

deleyla

TePatVien
Ievamjau
Nu man tā iet vaļā garīgais. Vakar ar vīru salu strīdēties. Smadzenes saka stop bet hormoni saka davai pūt vaļā visu kas uz sirds.nevaru sagaidīt kad beigsies zāles un iedomājos tas zirgu devās tālāk hormonus...

Vīram šķiet pat kāju spalvas nosirmos

Papildināts 08.09.2023 14:43:
  • Te bija meitene kam bloķējosas potes bija grutnieciba ka tas iespējams ja jāsāk punkcija ....

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

justme

deleyla
Northway ziņo gan. Punkcijas dienā ziņos cik ir olšūnas, nākošajā ziņos cik apaugļojās. 2.un 3 dienā šūniņas neņem ārā un neskatās. 4 dienā ziņos un 5 dienā ziņos cik iesaldēs. Vismaz man tā bija. Zvanīja embrioloģe.

deleyla

justme
Man punkcija 2diena teica ka pirmā dirna skaitās nākamā pēc punkcijas .priekšā ir brīvdienas tajās neziņo teica un kā viss drīzāk pateiks tikai nākamajā 2diena

cipsis

Pippa
femmefatale
sammer
deleyla
justmeveesma
KakjuTante
deivons
sintulis210
Mīļš paldies, Lai Jums arī viss izdodas

deleyla

justme

Medmāsa teica ka neko nezinos tikai kad gatavs rezultāts

justme

deleyla
Nuuu man sestdienā un svētdienā zvanīja embrioloģe. Viņa tāpat dodas uz darbu arī šajās dienās.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437395