IVF, ICSI, IUI Septembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
deleyla

OdzinaPodzina567
Man ar bija 4 folikuli,kas likās maz un tā arī bija jo 4 un nekādas jēgas.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

sammer

Ampula
Tāpēc jau klīnika piesaka, lai covid testu taisa iepriekšējā dienā, lai pozitīva testa gadījumā neuzsāktu embrija atsaldēšanu. Vismaz man vienmēr pirms transferiem stingri to pieteica.

deivons

sammer
IVF R covid testu taisa uz vietas tiesi pirms transfera

Papildināts 25.09.2023 15:53:

sintulis210

deivons
Jā bet ja ir simptomi jeb tā teikt pamatotas aizdomas par iespējamu pozitīvu covidu tad jāuztaisa tests mājās dienu pirms FET un jādod ziņa lai embrīti neatsaldētu.

deivons

OdzinaPodzina567
Nu tas protams! Bet ne vienmer ir simptomi

sintulis210

Ziemelblaazma
Šis jau bija otrais mēģinājums.

deivons
Jā piekrītu man pirms punkcijas bija uztraukums kā tik neparādās pozitīvs covids procedūras dienā jo apkārt daudzi sāka slimot tajā laikā. Būtu sāpīgi atcelt visu dēļ testa.

Papildināts 25.09.2023 16:35:

sintulis210
Tik skumji ka šādi notiek. Jūtu līdzi

femmefatale

Ziemelblaazma
Man trijos no četriem transfēriem implantācijas notika, un pat man viņa stingri piekodināja uztaisīt ERA testu.

TePatVien
Kā es tevi saprotu,mums ar nav bērniņu, bet ir kaķis Mums rudenī bij stimulācija un ET, pēc asins analīzēm viss oki doki, bet beigās viss apstājās, skanā nebija sirdspukstu. Tas bij trakums ar tām tīrīšanām, bet kaut kā izturēju. Maijā bij FET, neveiksmīgs, tagad drīzumā planosim otro FET. Ir brīži, kad gribas padoties, bet tad kaut kā saņemos un eju tālāk.

Ritucis
Beigu beigās jau nav izvēles - ir jāsaņemas, ja grib bēbi! Tādi amerikāņu kalniņi emociju ziņā, un diemžēl, tajā brīdi, kad iestāsies grūtniecība, panika jau nepazudīs, līdz brīdim, kad turēs rokās. Un arī tad vienkārši ar skatu uz priekšu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437395