IVF, ICSI, IUI Septembris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
OdzinaPodzina567

Ritucis
Paldies meitenes ka jūs dalāties ar saviem grūtajiem stāstiem. Tas dod spēkus un atbalstu pat no attālumā jo ir vieglāk zināt ka neesi vientuļa tajā neveiksmē. Nedomāju ar to ka man patīk ka kādai arī neveiksme drīzāk ka ja kāda pēc neveiksmes iet uz priekšu un nepadodas un sasniedz tad arī es kādā jaukā dienā sasniegšu.

deivons

Man ar nav bèrnu un drìz 40 g. Jau 6 fet....

Nekas neatliek kà samierinàties ar zaudèjumiem un mèĝinàt vèlreiz..

deivons

OdzinaPodzina567

Man paziņa ar sesto FET tika pie dvinīšiem tāpēc viņa ir mans stimuls, mans pozitīvais piemērs, ka nedrīkst padoties.

Papildināts 25.09.2023 16:55:

TePatVien
Jā, man šķiet atliek tik ieraudzīt tās slēpītes, ka viss jau ir aizmirsies

deivons

Ritucis
Dieviņš iedeva dubultà

Eh nu es ceru ka manà dàrzà arì kautkad saule iespìdès...

femmefatale
Paskaidroja arī vairāk savu domu gājienu? Jo es tiešām nesaprotu, kam man to vajag...

Papildināts 25.09.2023 17:02:

sintulis210
Ir kādi varianti par iemesliem? Piedod, ja esi jau stāstījusi, vienkārši neatpazīstu uzreiz Tevi pēc lietotājvārda.

sintulis210

Ziemelblaazma
Īsti jau nevar pateikt kāpēc tā notiek.Daktere skatīs dziļāk dzemdi,endometriju, ņems analīzes vai nav kādas nevēlamas baktērijas utt . Par ERA testu teica ka nevajag jo embrijs bija pieķēries.

Sveikas. Vai kādas ir bijusi elektroekscīzija (dzemdes kakla nelielā operācija bojāto audu noņemšanai)?
Jau domājām, ka drīzumā pienāks jaunā valsts kvota un sāksim gatavošanos jaunajam FET, bet citoloģijas analīzēs atklāja iekaisumu un kolposkopijā konstatēja audu bojājumus uz dzemdes kakla, nākamnedēļ būs

Papildināts 25.09.2023 21:21:

elektroekscīzija.
Ja jums tā ir bijis, pēc cik ilga laika uzsākāt gatavošanos FET? Klīnikas ārste, ka pēc 4-6 nedēļām, kad viss sadzīs jānodod jaunu citoloģiju un var sākt. Bet kolposkopijas ārsts un internets saka, ka vismaz 6 mēneši jāpagaida.

Sveikas!

Palikuši pāri 2 iepakojumi ar crinone gēlu. Ja kādai noder, rakstat privāti.

Anasteisha
Man bija sen atpakaļ, pirms 6-8 gadiem, neatceros vairs pat cik ir pagājis. Nezināšu par pašu FET, kad var uzsākt, bet izrakstā ir 4-8 nedēļas bez seksa, vannas u.c. - attiecīgi tās 8 nedēļas tiešām nevajadzētu neko darīt, domāju, ka pēc tam klausi savai dakterei, jo 6 mēnešus tur nav īsti ko gaidīt.

femmefatale

Ziemelblaazma
Oi jā paskaidroja, tipa nobīde ERA testā varot būt pie vainas pie agrīnas grūtniecības pārtraukšanās. Es saku tiešām 7 nedēļā? Viņa saka ka jā. es pēc tam pārjautāju gin., teica ka tās ir muļķības. 4-5 nedēļā vēl var ietekmēt izmaiņas implantācijas loga nobīdē, bet vēlākos termiņos ir jāmeklē cita vaina.

Plus viņa vēl teica ka manas olšūnas visticamāk esot bijušas sabojātas ar neatbilstošu medikamentu pielietošanu, jo man bija hiperstimulācija. Es tā pie sevis nodomāju, ka daudzām jau tā hiperstimulācija ir, tad jau visām viss sabojāts. Es saku ka no 28 olšūnām nobriedušas un derīgas bija 26, tad vairs nebija ko teikt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437395