Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kraniosinostoze

Lindu.Lindu

Sveikaa, vai kādai no Juma ir bijusi pieredze ar Kraniosinostoze, meitai garena galvas forma, Dr.teica, lai diena pa 30min liek katrā pusīte cukurpaciņu, tādejādi ,lai skatas tikai uz augšu.


pumpucis

Veca diskusija. Tas gan speciāliem gadījumiem.

Kāda daktere - esat bijuši pie neiroķirurga?

Neesmu pārliecināta, ka šādi gadījumi ārstējas ar cukura paciņām. Esam operēti 1,1 gada vecumā. Un jo ātrak tiek darīts, jo labāk. Tam visam sekas ar ir, ja neoperēt.
ieteiktu dakteri Dāvi Ozoliņu

gunta_l
Esam bijuši uz neirosonografiju, atkārtota vizite decembrī, bet pie ģim.arsta oktibra sākuma, redzēs ko tur teiks.Jums bija ovāla galvina?


Uzzināju, kad bērnam jau bija kādi 6 gadi. Ģā nepamanīja, neviens nepamanīja (laikam tāpēc ka simetriska) un es par tādas eksistenci nezināju. Nekas nav darīts un teica, ka vairs nevajag, bērnam viss ok. Vienīgi reti, bet ļoti strauji uzšvirkst, ja sabēdājas vai sadusmojas, visādi citādi gudrs puisis.

pumpucis

Lindu.Lindu
Ir dažādas kraniosinostozes (atkarībā no tā kurām galvaskausa šuvēm ir problēma). gimenes ārsts šaja gadījumā nelīdzēs. Pēc pieredzes pat neirologiem jāskaidro, ko nozīme diagnoze. Rakstītos uz konsultāciju pie Ozoliņa. Viņš pateiks ko tālāk.

Lai nezaudēt laiku, ieteiktu zvanīt uz BKUS uzzināt un pierakstīties uz vizīti pie neiroķirurga. ĢA tad jau iedos norīkojumu oktobri. Vnk rindas ir ļoti lielas.

Mums bija priekšlaiciga sagitālās šuves slēgšanās. Izoperēts, noņemts kauls 14x4cm.

pumpucis
Tieši tā. Ģā vispār bolīja acis, kad prasīju nosūtījumu uz BKUSu, jo man tak bērnam to pamanīja osteopāts. Attiecīgi ģā bija ļoti skeptiska. Bkusā gan uzreiz neirologs piekrita, ka taisnība ir osteopātam.

gunta_l
Vai mēs varam sazināties privāti?


gunta_l
?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437431