Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ādas pleķi

Mammuks78

Varbūt,kāda ir saskārusies ar ko šādu? Alerģija ? Nepatīk drēbju līdzeklis .

Papildināts 14.09.2023 22:25:

Papildināts 14.09.2023 22:26:

Atrodas tikai un vēderu,muguru un rokām

Mammuks78
Jádodas pie bērnu pediatra vai labâk uzreiz pie bērnu dermatologa.

Izskatās pëc atopiska dermatíta, ekzémas.

Bet to tik ársts noteiks. Ádas saslimßanu izpausmes var bút dikti lídzígas.

Papildināts 14.09.2023 22:39:

Man bérnam bija kaut kas lídzígs. Sákumá mégináju dabiskos lidzeklus. Nekâ. Tad lietoju visu, ko bērnu ársts noteica, arī ilgstoßi sméréju aptiekâ nopérkamu krému. Tas viss palidzéja.

Meauk
Protams , pie ārsta jau esam pieteikušies . Gaidam tik . Bet nelieku jau lielas cerības ,ka ārsts baigi uzreiz pateiks precīzi ,ka pa vainu . Ģimenes ārsts noteica ,ka no ēdiena , kaut kas nepatīk ko ēdu .

Papildināts 15.09.2023 10:25:

Meauk
Daktere ,vispār, baigi nesteidzās nosūtīt pie dermatologa . Teica ,ka neviens bērns nav uzaudzis bez .

Mammuks78
Pie dermatologa var aiziet par maksu un Bez gim.arsta nosútíjuma.

Vai pie cita laba pediatra aiziet.

Ar ádas problémâm neslimo visi bērni. Jo sevißki jau ar ekzému. Jums izskatās ljoti nopietni. Tás nav parastas pumpiñas, kas tießâm var piemeklét teju visus.

Meauk
Pati jau lielisku saprotu,ka normāli tas tiešām nav . Gribās risinājumu . Savādak visu bka pavadīšu zīlējot ,kas tie pa pleķiem .

Vai tie pleķi arī niezoši? Es bērnībā biju ļoti alerģiska, atceros, līdzīga paskata pleķi man niezēja tā, ka varētu ādu noplēst, īpaši uz nakti. Mamma smērēja ar kādu aptiekāas losjonu. No kā, tajos laikos neviens neko nemeklēja, iespējams, no ēdiena. Tas ko atceros, man kādi, gadi 2-3 bija. Vēlāk tik traki vairs nebija, vienīgi no zemenēm uz cisskām līdz pusaudžu vecumam uzmetās. Tagad zemenes varu ēst, vairs nemetas.

Bet pie ārsa, citu neko nevar ieteikt.

Papildināts 15.09.2023 11:11:

ārsta

dezavu
Bēriņam puss gadiņš , neizskatās ,ka kaut kādu diskomfortu izraisītu . Māsas vīram esot bijuši līdzigi no miltēdieniem . Divas nedēļas jau neēdu cītīgi glutēnu , par tik cik esmu liela saldum mīle ,man tas ir liels izaicinājums

Papildināts 15.09.2023 11:32:

dezavu
Viena diskusijā arī lasiju pa sausiem pleķiem . Viena minēja pienu un olas . Cik ilgam laikam ir jāpaiet ,lai redzētu,ka paliek labāk ?

Mammuks78
Sausie pleķi uz vaigiem man bija kādu brīdi ap 8/9/10 gadiem, bet tie nebija sārti, drīzāk baltāki par ādas toni.

Man puikam, bet ne tik maziņam kā tavs bērniņš, bija alerģiski, niezoši alerģiski pleķi no šokolādveidīgiem saldumiem.

Ja tā alerģija, nu otrā dienā tie pleķi nepāriet kā pārtrauc ēst ko alerģisku, kamēr organisms tiek ar kairinājumu galā, attīrās, tur jau vesela reakcija organismā iedarbināta. Precīzi neatceros, bet nedēļa, ja ne divas kamēr viss pāriet.

dezavu
Nu vēl ir variants ,ka no veļas pulvera . Vēderam un mugurai lielākoties ir berze pret apģerbu . Bet nu labi , tiešām ceru,ka dakters kaut ko jēdzīgu pateiks ,ja nē , provēs pie alergologa .

Mammuks78
Nu tos krekliņus var ar bērnu ziepītēm izmazgāt, kas nu tur tik diži netīrs tādam mazulim. Mēdz būt alerģija arī uz vilnas apģērbu, bet nu vasarā diezvai. Bet nu jā, tur tomēr ārstam jāpaskatās, varbūt tā vispār nav alerģiska reakcija bet kas cits.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437449