Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ādas pleķi

Mammuks78

Noteikti vajag aiziet pie dermataloga. Var būt dermatīts/ekzēma, alerģijas dēļ. Tad ādai vajadzētu niezēt, bērnam izjust lielāku diskomfortu. Bet šī var būt arī psoriāze, kur iemesli tad var būt dažādi. Tad āda tik daudz neniezēs, bet veidos tā sauktās "zvīņas"/ādas sabiezējumu.


Maijaa

Manam bērnam līdzīgi alerģija izpaudās uz govs pienu, vistu olām, burkānu, kaķi līdz 2 gadiem apmēram. Visilgāk uz pienu. Tagad ar ādu viss ok.

Iesaku alergologu dr.Pogu, toreiz pieņēma tajā alerģiju centrā (neatceros precīzu nosaukumu) Maskavas priekšpilsētā. Pirmajā vizīte uztaisīja ādas skrāpējumu testu, noteica alergēnus. Līdz tam mocījos ar veļaspulveru maiņām, diētām, ēšanas dienasgrāmatām utt.

Papildināts 18.09.2023 17:21:

Pluss var būt vēl atopiskais dermatīts, ja saasinās uz vēsāku laiku.

Maijaa
Rīga mums ir diezgan tālu .

Papildināts 05.10.2023 00:28:

Maijaa
Pie dermataloga bijām, īsti nekādas jēgas. Noreklamēja smēres un izrakstīja vienu ar hormoniem . Žēl, ka tas ir viss ko ārst var izdarīt . Liekas ,ka nekādas intresese nav . Tai pat laikā ir iespejams tiks daudz analīzes nodot

Papildināts 05.10.2023 00:29:

Maijaa
Blakus diskusijā lasīju pa IgG 4 alergēna paneli. Domāju,ka skriešu nodot uz viņām un ļoti ceru uz kādu rezultātu .

Papildināts 05.10.2023 00:32:

Zuuzijaa
Tādu izteiktu diskomfortu es neredzu. Varbūt,ka nav tik traka stadija . Mainot pamperi ,kad puncis pliks , ņem un kasās , cik nu puss gadu vecs bērns var pakasīties . Pie dermataloga šonedēļ bijām , nekādas konkrētas atbildes nesaņēmu . Būtu visma ieteikusi aiziet pie alergologa vai kādas analīzes noņemt .

Mammuks78
Atopiskais dermatits.


ExCuca
Tad jāmeklē vainīgais .

Mammuks78
Vainīga ir nenobriedusi imūnsistēma un fermentativā sistēma. Abas maina savu "ienaidnieku", atkarībā no viena vai otra produkta izslēgšanas. Iziets etaps

BKUS dermatologs- alergologs Ieva Ozola

larde
Rīga mums ir diezgan tālu . Sākumā skatīšos ko manā pilsētā ārsti gatavi darīt lietas labā . Ja nē , tad noteikti prom uz Rîgu .

Tipisks atopiksias dermatīts - kamēr gaidat vizīti, iesaku nopikrt Biodermas krēmu atopiskai ādai vai La roche posay krēmus,kas ir paredzēta atopiskai ādai. Attiecīgi arī mazgāšanās līdzekļus no viena vai otra. Mums palīdzēja.

Pavisam palīdzēja Elodie, Elocon smēre,ko izrakstīja alergologs.

Papildināts 10.10.2023 13:42:

Iesaku alergologu dr.Pogu,

Ar mazu bērnu noteikti neiesaku. Dakterei vai nu nav omas patstāvīgi, vai ir vienalga viss, vai besij mazi bērni. Ir noteikti citi, labāki varianti. Nomainījām alergologu un sāka izkristalizēties kas un kā. Gan analīzes, gan zāles, gan regulāra kontrole.

Papildināts 10.10.2023 13:43:

Man puikam atopiskais dermatīns iesākumā bija ļoti izteikti, ciskas, rokas. Tagada izmetas pa pleķim uz ciskām šad tad, bet ar pāris reizēm Elocon, Elodie smērēm pāriet atkal uz krietnu laiku.


Vabole.
Cik noprotu AD ir nepanesība pret kaut ko.. cik reāli ir atklāk kas ir pie vainas ? Ja no uztura izslēdz vainīgo , ādas stāvoklim ir taču jāuzlabojas ?

Papildināts 12.10.2023 02:42:

Pie dermatologa jau bijām, nekādas jēga . Laikam,vajadzēja meklēt labāku . Drīzumā iesim pie alergologa .

Papildināts 12.10.2023 02:43:

Nedaudz esmu vīlusies par ārstiem . Viņi varētu nosūtīt pie kāda speciālista vai tik daudz kā uz analīzēm , bet še ku reku , viss pie kā es tieku ir smēru paraudziņi.

Papildināts 12.10.2023 02:46:

Sākumā lietojām bepanthem . Nomainiju pret citu un palika sarkanāki . Tagad lietoju no weleda kliņģerīšu smēre . Konsistence ļoti līdziga kā bepanthemam, tāda eļļaina .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437449