Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju auto - ieteikumi?

aprikose

Sveiki!

Meklēju mazauto. Pēc iespējas mazāki gabarīti, ekonomisku degvielas patēriņu, un jo mazāks ceļa nodoklis, jo vel labāk. Līdz 3000€

Vēl Super būtu, ja būtu fīča - kruīza kontrole un multi stūre [jeb kaut vai radio skaļuma vadība no stūres]

Nepieciešams braukt ikdienā, katru dienu 50km. No punkta A uz B un otrādi. Brīvdienām, dabai utt ir otrs lielais ģimenes auto.

Ir doma par Fiat 500 - tas tā kā atbilstu, bet maz sludinājumu, lai gan pa lv daudz redzami braukājot šos auto.

Varbūt varat ieteikt vēl kādu?

Saprotu, ļoti mazs budžets un neko jau ūber labu nedabūt, bet tik primitīvām vajadzībām gan jau kaut kas atradīsies.

Vēl, protams, gribētu automātisko kārbu, bet ņemot vērā ka līdz 3000eiro būs auto gados, tad ir bail par automātu.. un samierināšos arī ar manuāli

Fiat 500
nuuu.. es, kā FIAT cienītāja varu teikt, ka te jāskatās dzinēja apjoms. 1,0 hybrid neiesaku. Lai arī mums nav nedz kalnu, pat ne pauguru... šitais gurst ātri... visu laiku jāslēdzas uz leju. Pārbaudīju, nedaudz " izbesijos". 1,2benzīnu - jau var izskatīt.

tabidze

Augstu šasiju - šausmīgajām bedrēm

Fiat zems

Ziemas laikā mazie auto parāda savu īsto raksturu, uz nelīdzena un slidena ceļa ir grūti savācami. Biju tādu iegādājusies laikā, kad bija ikdienā ap 30 km vienā virzienā. Kopš tā laika uzskatu, ka mazauto der braukšanai tikai pa pilsētu.

Man ir Corsa. Manā uztverē maza. Dīzelis 1,2, tērē ap 4,5 uz 100. Ja ņem vecāku modeli, vrb var ierakstīties cenā.

Resnā Žurka

Draugiem kā otrais ir mazauto Nissan Juke. Gan mazs, gan nav pārāk zemu, stūres, radio un citas sīkās fīčas ir no jau no pirmā lietotāja atkarīgas.

Es arī biju iedomājusies, ka gribu Fiat 500, vīrs pielaikoja un izbrāķēja kā plastmasīgu grabuli. Bet pa gabalu smuks.

vīrs pielaikoja un izbrāķēja kā plastmasīgu grabuli.

Tak forši ka izbrāķēja. Tad jau mašīna tikai tev.

Plastmasīgiem grabuļiem nav ne vainas.

Sēdies un brauc.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

tabidze

Es ņemtu SUZUKI jimny

Nav gluži mazauto, bet kompakts un robusts - lv ceļiem

turklat - ne jauno modeli

tas dāmu figņas nekam neder

Danica

Renault. Nodoklis 12 euro gadā. Mazākā Megane vai Clio. Patēriņš, mazliet, virs 4 l/100km.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437473