Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Treniņi Lemon gym ar privātu treneri

Renate32

Vai kāda vēlētos kopā apmeklēt privāto treneri Lemon gym Juglā? Kopā gan lētāk, gan motivējošāk ceru, ka šeit ir kāda apņēmīga

Renate32
Tikai ne Lemon Gym. Nezinu kā viņiem tiek veikta sanitārā uzkopšana, bet radu puika atnesa mājās kašķi. Pēc viņa atstāstītā, to kas notiek koptelpās nav šaubu, ka dabūjis tieši tur. Gribēja lētāk, sanāca stipri dārgāk! (Kamēr saprata kas vainas, iztērēja pie 200 eur)

Ja izlem tomēr iet ,tad drēbes un pārējās lietas liec kādā slēgta tipa maisiņā. Arī dvieli nekur apkārt neplivini.

Veiksmi!

Renāti, kāda psiholoģiska problēmiņa saistīta ar šo ?

Man liekas problēmiņas ir tām, kuras pie šādas diskusijas izliek savas negācijas.
radu puika būs citur kaiti dabūjis. Esmu agrāk trenējusies lemon gym un ir viss kārtībā

Papildināts 18.09.2023 10:41:

P.s. Bet ja kādai ir šāda vēlme, bet dod priekšroku citai zālei tad es arī būtu atvērta citām. LG vistuvāk mājām, bet Myfitness Alfa arī derētu.

Trenažieru zāli (tieši pašus trenažierus) netīra neviens, bet daži apmeklētāji pēc treniņa vērojami ar salveti pavicināmies. Nedod Dievs, ka kāds nāk ar savu dvieli to paklājot, tādējādi savācot baciļus. Es neiesaku šo vietu, jo tā ir baciļu avots.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437477