Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kubls - kādu, kur pasūtīt?

Nikolaa

Padalieties, lūdzu kam ir, kam pievērst uzmanību pērkot.

Noteikti ar plastikāta iekšu, vēl nevaru saprast vai vajag masāžas sistēmu un vai ar iebūvēto krāsni, vai ārpusē.

diena

labāk SPA masāžas vannas vai baseini. neezinu, ka tur parreizi. kubuls ātri apniks.

diena
Tās spa vannas jau pēc būtības tas pats, kas kubls ar masāžas- spa sistēmu, ne?

Tulip

Es neesmu nekāds specs, lietotājs parastais.
Mums ir kubls ar masāžas sistēmu un kaut kādu "gaismas terapiju", var jau to visu neslēgt iekšā, bet lietot kā "vannu". Ziemā, kad sniegs tā ir superīga lieta, bez nebūtu tas. Jāsaka godīgi, nemaz nebiju iedomājusies, ka bez tās sistēmas arī medz būt.

Ērti, ja kubls ir pietiekami liels, der padomāt, kāds būtu maksimālais skaits, kas gribētu lietot, mēs visbiežāk lietojam pa 3 cilvēkiem reizē, bet vispār paredzēts sešiem cilvēkiem, lai ir ērti. Kas nu tā - tai ārējai krāsnij prasās norobežojums- mums mazs bērns uc mazi bērni bieži ciemojas, nedod Dievs kāds piešautu roku.

Tulip
Paldies, tieši par ziemu domāju, un skatos uz 6-8 vietīgu.

Jā, tā ārēja krāsns tiešām bērniem nedroša, mums arī mazie un man nepatīk, kā vizuāli, vismaz, bildēs izskatās.

Kur sūtiji, kā ar kvalitāti?

Amnesia

Pirkām šogad, ņēmām ar iekšējo krāsni. Man liekas, ka gan labāk izskatās, gan drošāk, ka kāds neuzkritīs virsū. Lielākoties lietojam 3- 4, bet mierīgi var salīst 6, bet tas nav bieži. Ir gan masāžas sistēma, gan gaismas.

Amnesia
Kur pirkāt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437479