Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vilnas dzija

lauvux

lauvux

Lūdzu padalieties, kur pērkat dziju tās, kas ada labdarībai! Der tikai tīra vilna, mērķis, domāju, šeit skaidrs. Ko pieliekat papēdim? Iepriekšējā sezonā liku kokvilnu. Pirku Limbažu tīni, Gribētos ko raibāku, mēģināju igauņu raibo, nosaukumu neatceros, bet tur noadīt daudzmaz vienādas 2 zeķes pagrūti. Pašai patīk Alise superwash, bet te neder. Idejas? Vai Pāces dzija bez starpniekiem ir kur nopērkama? Neesmu tik bagāta, lai ļoti pārmaksātu.


Kādreiz adīju priekšlaikus dzimušajiem bērniem zeķītes - tur bija atļauts ņemt 75% vilnu un 25% poli - kaut kādu sintētiku. Tad derēja visas zeķu dzijas. Tagad taisni ir atlaide Drops Fabel - no 1,75 par 50 g. Kam tad vajag 100% vilnu?

zumza

lauvux
Pāces dziju var pirkt no pašas Pāces vilnas fabrikas


Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Kazas taisa pārsteidzoši maz mēslu. (c)Bunny Go Piegozes

MazaisMurmulis

Pāces dzija vilnas zeķēs ir ļoti neizturīga, to lieku tikai stulma daļā. Limbažu ir mazliet stabilāka, pēdai klāt drops nord, vai zeķudziju 4kartigo. Gan papēdim, gan atspēriena zonai pirkstgalā.


lauvux

paldies!

Būs vien jāpaliek pie Limbažiem.

Ullabelle
karavīriem. Tur sintētika neder, ja aizdegas vai liels karstums, kūst un rada papildus nopietnus apdegumus.

MazaisMurmulis

lauvux
ja neilons neder, kokvilna der? īrisa tambordiegi ( kokvilna) arī nodrošina papildus izturību

lauvux
Karavīru zeķēm der zeķu dzija ar sastāvu 75/25. Tīra vilna armijas zābakos ir uz nedēļu, ne vairāk.

Esmu par šo runājuši ar cilvēkiem, kas organizē zeķes Ukrainai, gan pati dedzinājusi pavedienus. 25% sintētikas piemaisījums nav tik liels, lai rastos apdegumu risks, tas ir pāspīlēts bubulis. Kā arī zeķu dzija ir apstrādāta mazgāšanai veļas mašīnās, gan arī izturīga.

lauvux

Pufis
noteikti? Tas ļoti palielina iespējas. Paldies!

garmate

Sniedziņus klāt likt nevajag. Tāpat tas ieadās tikai daļā papēža daļas un nemaz tajā, kas visātrāk dilst.

Ja nav uzticības, tad dziju var papildus sašķetināt. Ne ar ratiņu, bet vienkārši vairākas reizes tinot kamolos. Jāpaskatās tikai, kurā virzienā tīt, lai šketina ciešāk, ne vaļā.

Papildināts 23.09.2023 21:24:

Karavīri priecājas par jautrām zeķēm. Vienīgi jāskatās, lai košā un jautrā daļa ir zābaka daļā (pēdas daļā), lai nav stulma daļā, kas ir redzama.


perfekts planders

Facebook savu produkciju piedāvā leišu kantoris 'Vilnas māja jums'. Suņu:aitu 1:1 dzija super. Cena adekvāta, dzija ļoti izturīga, pavedienu ar rokām saraut grūti. Tikai bišķi ož pēc suņa.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02rLrmkzp7rh76LasacC1Sbve1avFu8EyF7piUZDa58fxvkgrbHSaLuS1EHkKZNaP3l&id=100064114565805

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437481