Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vilnas dzija

lauvux

zumza

leišu kantoris 'Vilnas māja jums'
Atsaukmes ļoooti dažādas. Ja galvenais ietaupīt un kvalitāte nav no svara, var riskēt. Dažiem esot paveicies arī ko normālu saņemt.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Kazas taisa pārsteidzoši maz mēslu. (c)Bunny Go Piegozes

perfekts planders

zumza
Es esmu daudz sūtījusi, bet tieši to suņu:aitu. Ir bijusi ļoti rupja, ar 3.5mm adatām adāma, ir bijusi normāla, klasiska zeķu dzijas rupjuma dzija. Bet kvalitāte vienmēr laba, pavediens vienmērīgs, nav pilns ar drazu, nav mezglu vai īpaši plānu vietu. Pa pagājušo gadu vairākus simtus zeķu noadīju. Protams, nav diža krāsu izvēle, balts, pelēks, tumšāk pelēks, bet nu...

zumza

Tad Tu no tiem, kam ar šiem paveicies, lai veicas arī turpmāk.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Kazas taisa pārsteidzoši maz mēslu. (c)Bunny Go Piegozes

Elza

Mans nesenais atklājums: zeķu dziju tagad ražo ne tikai vācieši un turki, bet arī ķīnieši. Šopavasar neuzmanīgi nopirku vienu ķīniešu zeķudzijas fici, krāsas - pasaka, pēc taustes adekvāta. Noadīju sev testa zeķes. Šodien atklāju, ka drīz būs papēdis jālāpa.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Man patīk no latviancrafts ņemt. viņiem ir tā nodaļa atrasts noliktavās, nav slikts cenas/kvalitātes balanss. Tagad gan sen neesmu sūtījusi, cerams nav sabojājušies. Ftontes zeķēm venmēr vācu zeķu dzija. Zīdaiņu zeķēm tās atlikumi un limbažu, tīne

Doma adīt labdarībai ļoti apsveicama, tikai vai tiešām ir jāada bezgaumīgi raibs? Nezinu, manā skatījumā raibs = bezgaumība. Es tik ļoti priecātos atrast gaumīgu toņu vilnas zeķes, bet pārsvarā visur pārdod bezgaumīgu krāsu salikumus. Kāpēc nevar noadīt vienkārši baltas, bēšas, melnas, pelēkas, gaiši zilas, gaiši rozā? Vienā tonī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437481