Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektrības ievilkšana īpašumā

Spulgacite

Spulgacite

Lūgums padomu. Esmu tikusi pie savas zemes, būvniecību plānojam pēc gadiem 2-3, kad varēsim tirgot dzīvokli. Jautājums, vai pievilkt elektrību jau tagad vai tad, kad sāksim būvniecību. Grūti pateikt, kā būs ar inflāciju. Sadales tīkls atsūtīja piedāvājumu par 1300 eiro. Cena, manuprāt, ļoti ok. Bet baidos par ikmēneša maksājumiem pēc tam. Ja tie būs kādi 10 eiro mēnesī, tad sīkums, bet, ja vairāk...tad varbūt jāatliek.


Protams, ka tagad. Nav zināms, vai pēc 2-3 gadiem būs pietiekama jauda, vai tev būs jāmaksā arī par jauna transformatora izbūvi. Un nav arī zināms, vai pēc 2-3 gadiem joprojām būs spēkā noteikums, ka iedzīvotāji sedz tikai 50% no izmaksām. Un vēl - ja to zemesgabalu gribēsi pārdot, tad vieglāk un dārgāk varēsi pārdot, ja būs jau gatavs elektrības pieslēgums.

Ievilkt uzreiz, vēlāk noteikti būs dārgāk.

Elektrības kastes uzstādīšana uzreiz nenozīmē rēķinus, ja vien nepieslēdz kā aktīvu ar rozetēm. Aktivizēt varēsi, kad sāksi būvēties.

Spulgacite
Tik lèti?

Nedomájot pieslégtu .


Spulgacite
Jokaina esi? Liec uzreiz

Spulgacite

Paldies! Tad tā arī darām. Cāļa saprata balss! Vīrs arī saka, ka jāliek uzreiz.

Papildināts 18.09.2023 16:17:

Meauk
Jā, lēti, jo elektrība iet gar zemes īpašumu.

Protams. Tad uzreiz var kādu pagaidu būdiņu un darbnīcu uzlikt, var dēļus zāģēt, malku, var metināt, var ēdienu gatavot, vannai ūdeni sildīt, visu, ko var darīt.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Spulgacite

Raimonds1
Nu mums pagaidām renovēta klēts pašlaik vecāku īpašumā, turpat netālu, kur vasarās dzīvojamies. Tā, ka pagaidu būdiņa nav aktuāla

kolizejs
Vai tad var pievilkt elektrību un neslēgt līgumu?


Cik fazes, cik ampēri? Man domāt, ka var nesteigties, jo tagad tak jaudas atbrīvojas...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437485