Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektrības ievilkšana īpašumā

Spulgacite

Spulgacite

viesis
Doma slēgt 3 fāzes 20 ampēras


Man ir 2 zemesgabali ar pievilktu elektrību, bet nav aktīvi un neko nemaksāju.

Tie, kas pārdod zemesgabalus ar elektrības kastēm taču arī neko nemaksā, kamēr nav iesniegums sadales tīkliem par elektrības aktivizēšanu un izveidots līgums, no kura elektrības piegādātāja tad nāks tie rēķini.

kolizejs
Domāju, ka saistībā ar jaunajiem ST tarifiem, ja nemaksās par garantēto jaudu, tad teorētiski garantēta jauda var arī nebūt, tad, kad slēgs līgumu. Un vai saistībā ar jaunajiem ST tarifiem eletrificētiem gabaliem bez patēriņa tomēr neparādīsies kāds maksājums par infrastruktūru. Bet es tik spriedelēju...un pēdējos gados neesmu dzirdējusi par milzu maksām par elektrības pieslēguma ierīkošanu privātpersonām - ir kaut kāds standartizēts cipars- formula, un ja šobrīd ir EUR 1300, tad pēc 3 gadi pašam jauns transformators nav jāfinansē, pat ja jauda pietrūks...

Papildināts 19.09.2023 10:20:

Spulgacite
Teorētiski par 3 F 20 A šobrīd ir jāmaksā ap 20 Eur, pat ja patēriņš 0. Nu bet pirms valdības solījumiem kompensēt garantētās jaudas izmaksas...

viesis
Teorētiski par 3 F 20 A šobrīd ir jāmaksā ap 20 Eur, pat ja patēriņš 0.

Nejauc cilvēkam prātu. Ja viņai tikai uz gabala uzliks kasti un tā netiks izmantota un aktivizēta, nekas nebūs jāmaksā. Ja uzreiz gribēs izmantot elektrību, tad būs viesis minētais cipars bez šībrīža plānotā valdības atbalsta.

teorētiski garantēta jauda var arī nebūt, tad, kad slēgs līgumu

Sadales tīklos ar, iesnieguma palīdzību, to var palielināt vai samazināt.


Spulgacite

kolizejs
Paldies par padalīšanos Tad tik slēgsim klāt, jo Sadalas tīkls atbildēja, ka esošasi piedāvājums aktīvs līdz novembra vidum, kas to lai zina, kā būs pēc tam.

MazaisMurmulis

kolizejs
nu tad man interesē tieši kā tas panākts. Man uzliekot skaitītāju uzreiz bija jāmaksā. Ja nav līguma - neviens negarantē jaudaz saglabàšanu. Kautkur "100km +" varbūt nav risku, tuvējā pierīga - riskani, ja apkārt jaunas mājas un pieslēgumi aug neskatoties uz inflāciju

Spulgacite

Ja nu jāmaksā - slēdz speciālo tarifu, tas ir ap 10eur uz 3f 20A

Spulgacite

MazaisMurmulis
O, paldies par savu pieredzi. 10 eiro ir ok

Mums zeme ir Siguldas novadā, kur arī būvniecība notiek arvien vairāk un vairāk.

Duujaa

Vairs tā neļauj vnk uzlikt kasti un skaitītāju nepieslēgt. Kaimiņiem bija vnk kaste un kasti sadales tīkls aizvāca, jo ja nelieto un nemaksā neko par strāvas nodrošināšanu, tad iestājoties kaut kāds tur punkts. Jo tad viņi neatbild, ka tajā kastē varēs nodrošināt elektrību pēc n gadiem, kad pēkšņi īpašnieks izdomās. Līdz ar to, kaste nost un būs atpakaļ, kad reāli vajadzēs.

Spulgacite
Bet vai esat jau sarēķinājuši, cik izmaksās kopā?

Mums sadales tīkls piedāvā to pašu ciparu, bet tas ir bez projektētāja un kā tur vēl. Un tas pārējais jāsedz pašiem.

Nevaru saprast, ar kādu ciparu tad beigās jārēķinās. .


Spulgacite

Emumu
Mums Sadales tīkls piedāvāja pilna servisa pakalpojumu par 1120 eiro, projektēšana ir iekļauta. Vakar noslēdzu līgumu. Sākumā jāmaksā par porektēšanu 350 eiro, pēc tam atlikusī summa. Kad celsim māju, tad, protams, maksāsim par elektrotīklu. Tā kā būvniecību plānojam pēc 2 gadiem, tad sākumā pieslēgsies tikai 16A, kas ir mazliet lētāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437485