Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektrības ievilkšana īpašumā

Spulgacite

Spulgacite
Tad uzreiz pēc pieslēguma izbūves līgumu par piegādi var neslēgt?

Spulgacite

Tā, gribu padalīties. Elektrība īpašumā pievilkta. Viss ritēja ļoti ātri. Atgādinu, ka man piedāvāja pilna servisa pakalpojumu. Kā veicu pirmo iemaksu, tā nākamā dienā firmas pārstāvis ar mani sazinājās un vienojāmies par elektrības kastes vietu, pēc divām dienām jau saņēmu gatavu projektu, ko apstipirnāju, uz reiz pēc tam ST atsūtīja otro rēķinu, apmaksājot to, darbi sākās praktiski nekavējoties. Vienīgais, kam aicinu pievērst uzmanību, īpaši tādiem iesācējiem kā es, ka līgumā ar ST, ir minēts, ka pasūtītājs pats, vienojoties ar sertificētu elektriķi, ierīto elektroietaisi (tipa vads, pie kura ir rozete). Pirms tas nav izdarīts, nevar uzlikt skaitītāju. Mani tas satrauca, kur lai tagad steigā atrodu sertificētu elektriķi. Bet tad brāļa draugs ieteica vienoties ar pašu firmu, kas projektēja elektrības pievilkšanu, tā arī izdarīju. Samaksāju 120 eiro papildus. Šī summa iepriekš nekur nefigurēja un neviens man par to neinformēja. Kā uzlika skaitītāju, tā noslēdzu līgumu ar Elektrum.

Spulgacite
Elektrību plānojat uzreiz arī izmantot, ka noslēdzāt uzreiz līgumu?

Spulgacite

kolizejs
Mums citu variantu nemaz Sadales tīkls neakceptēja, līgums bija tāds, ka obligāti jāierīko elktoietaise un jānoslēdz līgums ar piegādātāju, pieslēdzu klāt jau esošajām Elektrum līgumam, mēnesī, ja pareiz sarēķīnāju būs jāmaksā kādi 15- 20 eiro.

Mimene

Mēs arī pirms pāris gadiem ievilkām elektrību.Mums nepiedāvāja pilnu servisu un projektētāju meklēju pati.Projektētājs visu izstāstīja no A līdz Z,tai skaitā par to sertificēto elektriķi.To es sameklēju un elektriķis visu izdarīja,bet realitātē neviens nepārbaudīja un nepaprasīja kurš tad tas elektriķis bija kurš uztaisīja to "kontaktu" pašā īpašumā.

Tell the world I'm coming home

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437485