Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saimnieks meklē sievu

babydoll

babydoll

Par jauno sezonu- sheit aprunājam saimniekus un vinju dāmas

Papildināts 19.09.2023 12:58:

Es biju shokā ka Jānis meitenes izmitināja tajā caurajā skjūnī domāju tas kā joks būs domāts, bet nē-vinjām tur būs jāgulj

Paldies par tēmu! Es vēl tikai iepriekšējo sēriju redzēju, bet man likās ļoti "bičīgi", ka Justīne speciāli paaicināja otru sievieti uz sarunu, lai palielītos, ka dabūjusi buču no Krišjāņa. Nu i jēga to darīt? Tip iedzelt konkurentei? Kaut kāds nejēdzīgs moments. Bet vispār viņi abi viens otram piestāv, abi tādi pa gaisiem liekas, kam vēl gribas trakot un tusēt.

Patricia L

Šoreiz es teikšu, ka vīrieši kā vīrieši, gan jau vēl "brāķis" līdīs ārā, bet, cik daudz Latvijā nogribējušos sieviešu. Tā, ka gatavas atdoties pirmajā raidījumā. Vai arī speciāli šovu taisa. Nu un sasaistot ar citām tēmām - lūk tantas visos vecumos vienkopus.

Sinate

Patricia L
Domāju, ka daļa taisa šovu, jo uz turieni jau piesakās siebietes, kuras uz to gatavas un grib pazīmēties kameras priekšā (tikai mans personīgais viedoklis)

Ko tad rādītu, ja visi demonstrētu savu īsto seju? Jātēlo tas, ko nu piedāvā. Kambalolga tak reiz apraudājās, ka visi domājot, ka viņa galīgā idiote un nesaprot, ka tas ir tikai šovs.

aveirulz

Tēli kā nu kurai, bet Ievai ar to Jura zāģēšanu pavisam traki, man jau uz sērijas beigu galu dzirdot to viņas "Juri, kāpēc tev ir šitā" jau šermuļi sāka skriet pār kauliem. Kāspēc cilvēks no brīva prāta un gribas izvēlas sevi parādīt kamerām šādā gaismā man laikam nesaprast.

Likās ļoti zīmīgi, cik kontrastējošus apstākļus meitenēm sagādājis Jānis un Sandis.

Pasadena4

Likās ļoti zīmīgi, cik kontrastējošus apstākļus meitenēm sagādājis Jānis un Sandis. Jā, piekrītu - īpaši uzkrītoši, jo vienā un tajā pašā epizodē parādīja.
Par Ievu arī piekrītu; vienīgi gribētos redzèt aizkulises - tā viņai ieteica uzvesties, vai kā...Citādi, likās táda pievilcīga sieviete, tā zāģēšana gandrīz vai likās uzspēlēta.

aveirulz
Kāspēc cilvēks no brīva prāta un gribas izvēlas sevi parādīt kamerām šādā gaismā
Domāju, ka viņa nemaz neapzinās kā tas no malas izskatās.

Un ja kāds kaut ko aizrāda šāda tipa cilvēkiem, tad ir liels izbrīns...jo ES taču zinu labāk kā ir jābūt pareizi.

rabarbere

Ar interesi šogad skatos, jo nedaudz zinu, kā tas notiek no dalībnieku puses. Jāsaka - safilmē jau diezgan daudz, bet parāda maz. Ir arī liela ieteikme no producentu puses - ko teikt, ko darīt. Tā ka tas, ko redzam TV ekrānā var krietni atšķirities no tā, kā bijis realitātē. Šovs paliek šovs. Apbrīnoju tos, kas tādos piedalās. Es uz tādu nesaprotamu publicitāti neparakstītos.

Nu tajos iepazīšanās video par visiem bija normāls iespaids, tas, ka pie Jāņa ir tik slikti apstākļi netika parādīts. Es viņu vietā gribētu braukt prom, bet gan jau tur līgumi parakstīti un nekur mukt viņas nevar.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437503