Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saimnieks meklē sievu

babydoll

rabarbere

Vai nebij kādā sezonā jau iepriekš, ka meitenēm bija teltīs jāguļ? Tad jau siena šķūnī labāk, tik feini jāiekārto. Jānis solīja palīdzēt.

Upene

Es negulētu tajā siena šķūnī:

1. riktīgs caurvējš (tur varēja redzēt, kā plīvo salmi), caurs jumts;
2. man ir alerģija;
3. suns tur piečurāja tos salmus;
4. rāpošana iekšā arī caur kkādu suņa būdas izmēra caurumu;

Principā siena šķūnis var būt laba guļvieta, bet labs, normāls siena šķūnis, Ar kārtīgu jumtu, kārtīgu ieeju, ar suņa nesačurātu sienu.

babydoll

2. man ir alerģija;

tieši tā- ja nu kādai alerģija būtu- ko tad vestu istabā savā gultā blakus gulēt?

vispār jocīgi, māja liela izskatās , istabām daudz jābūt- tur neviena gulta vai dīvāns nav?

Pufferfish

Ar siena alerģiju mēģināt precēt lauksaimnieku būtu diezgan mazohistiski.

diena

es domāju, ka tur ir daudz šova elementu. domājams, tam čalim ar šķūni būtu iespēja izguldīt citur meitenes, bet mums nebūtu interesanti skatīties un raidījumam būtu mazs reitings. es skatos pirmdienās šo raidījumu un apsolīju sev būt saudzīgai pret visiem dalībniekiem. nav viegli būt uz skatuves.

SanSu

Pufferfish
Ar siena alerģiju mēģināt precēt lauksaimnieku būtu diezgan mazohistiski.

Mūsdienās visu siena vākšanu veic ar tehniku, līdz ar to lauksaimnieka alerģiskā kundze var vispār neiesaistīties.

A ja vienkārši par periodu - ka alerģijas ir, kad viss zied. Tur taču nav svarīgi , kur alerģiskais cilvēks atrodas. Pilsēta arī ir pilna ar putekšņiem

Papildināts 20.09.2023 12:38:

Un kas tas par siena šķūni - caurs jumts, kaut kur jālien, turpat kur suns....

Varbūt tas filmēts pirms siena vākšanas, kad kaut kādi pagājušā gadi atlikumi tikai mētājas?

RudLapsa

Pirmam kandidātam mazmājiņa ārā, ūdens, kā izklausījās, mājā nav, forši. Gan jau istabas noplukušas, nemaz nevar ievest meitenes. Gan jau nepaliks neviena, pārāk jaunas visas vēl, sarauks degunus un pacels astes.Suņa čurāšana topošā meiteņu guļamistabā - episka

Otram kandidātam (gados vecākajam) tās sievietes izskatījās kā vanagi uzklupušas cālēnam Lai viņam veicas, simpātisks vīrietis

Dzīvoju trūcīgi: siers ar pelējumu, vīns vecs, automobīlis bez jumta un tālrunis bez pogām.

Kāpostgalva

rabarbere
es tik domāju... vai tie producenti nevarētu reiz atslābt un nejaukties tik ļoti notiekošajā. prasmīgi producenti un operatori arī no "dzīves ainiņām' saliktu kopā interesantu raidījumu. tas, ka šajos raidījumos daudz kas ir iestudēts personīgi man ir atsitis jebkādu vēlmi to skatīties. ja gribu ko iestudētu, eju uz teātri. vismaz aktieri profesionāli. šeit es gribētu neiestudētu sižetu, pieļauju, ja tie producenti tā nemaisītos, varbūt kādam kaut kas arī sanāktu.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

rabarbere

Kāpostgalva
Pilnīgi Tev piekrītu! Un tad vēl brīnās, ka maz cilvēku piesakās uz tiem šoviem. Jēgas jau nekādas galu galā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437503