Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saimnieks meklē sievu

babydoll

Kāpostgalva

rabarbere
pirmajās reizēs gan jau pieteicās vairāk. manuprāt. tagad jau arī tie dalībnieki vairāk to uztver kā biznesa projektu. es neesmu šo sezonu skatījusies, bet šīs tēmas iespaidā palasīju dalībnieku aprakstus - nez, tas kam pie Ogres tā māja u.t.t. manuprāt, arī vairāk nāk viesu namu reklamēt, neticu, ka nevar sievieti atrast.


Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.


Šis ir viens no retajiem šoviem ko skatos, jo savulaik tuvinieks piedalījās.

Ja no sākuma likās, ka šogad tādi sakarīgi puiši, tad mani komentāri - Juris varētu būt ok, bet tur tā dāma Ieva izpildījās - skaista sieviete, bet ar tādu raksturu visus aizbaidīs; Jānis likās sakarīgs iepriekšējā sērijā, bet šajā izskatās skumji tas viss, gan nesakopusies māte, gan jocīgais džemperis pašam un hīts, protams, tā parodija par šķūni, kurā ir vecs siens, durvis nevar atvērt un jālien pa spraugu un suns izmanto kā savu tualeti. Par Sandi - man šķiet, ka viņš nav vienkārši iznācis no skapja, ļoti jauks puisis, gan jau pieteicās omīšu mudināts, bet tās meitenes galīgi viņu neinteresē.

oxforda

Paskatieties, kā tur saimniece izpildās!

Papildināts 20.09.2023 21:41:

...nu tā, kura vīru meklē.


...katru vakaru aizmigt tik laimīgs kā cēlies

žēl, ka saimnieci par TV3 play nerāda.


Undina2

Besī, ka saimnieci reklamē, bet nerāda. Tad vajadzēja reklamēt un rādīt kā atsevišķu raidījumu.

Neticu, ka puisis liks meitenēm tur gulēt (ja jumts būtu labs, tad vēl varbūt noticēt) - gan jau šovs šovā, pabiedēs un ievedīs mājā.

Jā, sieviete, kurā visu laiku knābā saimnieku sākumā šķita amizanti, bet beigās bija ļoti nevietā. Vai viņai patiešām 45? Varbūt sajaukts ar 54?

Ievešana mājā nošķūņa būs bonusiņš izredzētajai.

Vistām vieta kūtī.

RudLapsa

Saimniece šovā izvēlas par sevi 16 gadus jaunāku vīrieti Linitai taču arī acis mirdzēja uz jaunāku. Tā kā jaunība vienmēr uzvar


Dzīvoju trūcīgi: siers ar pelējumu, vīns vecs, automobīlis bez jumta un tālrunis bez pogām.

rabarbere

Besī, ka saimnieci reklamē, bet nerāda. Tad vajadzēja reklamēt un rādīt kā atsevišķu raidījumu.
Ir jau arī atsevišķs raidījums. Saimniece meklē vīru. 15 min sērijas pa GO3. Bet, šķiet, iepriekšējā sezonā Linitu vairāk parādīja Saimnieka sērijās. Kaut arī reklamēja,ka būs redzama tikai GO3.

Undina2
viņai ir 53. tai zāģētājai ..


Tā zāģētāja drīz dosies mājās, jau nokaitināja līgavaini, patika, ka mamma pateica, ka nevajag agresīvu sievieti, jo tieši tāda viņa arī bija- agresīvi savu viedokli uzspiedoša. Tiešām manuprāt simpātisks un kopts vīrietis, interesanti kāpēc viens

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437503