Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Saimnieks meklē sievu

babydoll

Silmux

Nenoliedzams ir fakts, ka Toms ir tizla lupata un memļaks, bet, lai kāda bija viņa motivācija piedalīties šovā, Ligita jau no sākuma tur piezīmēja viņam vairāk nopietnu ieceru, nekā bija - jau epizodē laivā sēžot viņa tur tirdīja šamo - nu, kā tad būs ar mums, būs attiecības vai kas? Jā, pārmetumus par savu neizlēmību Toms bija principā pelnījis, tikai sava imidža dēļ varēja jau to toni nogriezt tomēr, un tas Ligitas pārmetums, ka viņš nebija malku sazāģējis bija vispār Kāda vēl malka ceļojumā tev nedod miera? Sieviete būtu tikai vinnētāja, ja šādam konfliktam pieietu nevis pēc principa "man ir taisnība un es to pierādīšu", bet gan mācētu gan smalki iedzelt, gan nepazaudēt seju. Aiziet ar godu tā teikt. Sandis, piemēram, ar Elīnu izrunājās normāli un viss, neradīja nekādu šķērmu pēcgaršu - nu nesaskan, nesaskan, ko tur daudz, katrs dzīvo tālāk nost, neviens netiek pazemots.

Patika kā Baiba nolika Juri pie vietas, norādot, ka nav pieklājīgi publiski apspriest sievietes svaru. Ja vēl pats nez kāds Apolons būtu.

Patika kā Baiba nolika Juri pie vietas, norādot, ka nav pieklājīgi publiski apspriest sievietes svaru. Ja vēl pats nez kāds Apolons būtu.
Ja būtu apolons ,tad drīkstētu ?

oxforda

Silmux
Ja Toms ir tizla lupata, tad kas ir Ligita, tādam kaklā kārdamās?

Papildināts 11.11.2023 16:37:

Ligitai ar steigu ir jāsakārto galva. Jābeidz cerēt uz jaunākiem vīriešiem un jāaizmirst šovs, dzīve turpinās.

...katru vakaru aizmigt tik laimīgs kā cēlies

Silmux

oxforda
Ja lasīji manu iepriekšējo postu, tad es galīgi un nekādi neaizstāvu Ligitu, mans skatījums sakrīt ar tavu, ka viņai tiešām jātiek galā ar savu galvu un emocijām, un jātiek skaidrībā, ko un kādu veci viņai vajag. Iespējams, tas dejotājs viņai būtu derējis, bet nu diezvai cilvēks pēc 2 pasūtījieniem vēl skatīsies tajā virzienā.

malacis

Albus Dumbledore
Lai gan man patīk plikas sievietes, atzīšos, nebija ne jausmas, kas ir "fake taxi".

Bet ziņkārība, ka Tu to zināji?

Albus Dumbledore
! Toms bija pelnījis katru vārdu, zilbi un burtu ko viņam pateica Ligita.

Šaubos gan, ka normāls ir teikums :"Tu varētu pacensties būt kaut nedaudz forsāks!" Kas tas tāds vispār ir?

Katrs ir tieši tik foršs, cik ir.

sakii

A kas ir tas fake taxi? Tak pastāstiet, zinātāji, nevis smīnat ūsās

Upene

sakii
Tev google atslēgts?

Albus Dumbledore

malacis
Bet ziņkārība, ka Tu to zināji?
Tu laikam tāds "pareizs" ?

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437503