Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Melošana?

Serpantic

Labdien!

Vēlētos dzirdētu Jūsu viedokli,vai bērns 11 gadu vecumā ir spējīgs melot apzināti, sagrozot faktus un savā veidā stāstot sliktu par otru vecāku? Vai tomēr tā vēl varētu būt neapzināta melošana, bez kāda nodoma?

Protams, ka jā.

Serpantic
Var bút arī iluzora/pársteidzoßa meloßana ar kádu nodomu.... Viss var bút tajá vecumâ.

Bet to tak te neviens nepateiks, kas un kâ.

Katram savs

Serpantic
tā vēl varētu būt neapzināta melošana, bez kāda nodoma?
Hm, ko varētu nozīmēt neapzināta melošana? 11 gadīgs cilvēks neapjēdz, ko runā?

nmnmnnm

Melot var apzināti, jautājums, vai spēj apzināties visas melu sekas?

Serpantic
Bet vairāk melo tomér paßi pieaugußie, lídz ar to es vienmér ñemtu bérna sacíto un reagetu uz to, vienlaicígi arī pârbaudot faktus utml.

Protams, ka var melot, bet jānoskaidro melu celoņi-kāpēc to dara? Aiz labas gribas/dzīves neviens nemelo.

Nesen skolas psihologs bija sagatavojis lekciju par mana bērna vecuma īpatnībām un, ja nemaldos, tad teica, ka melot mūsu izpratnē viņi sāk no 12 gadiem

Protams! 12 gadi taču nav nekāds mazulītis! Tādā vecumā daudzi jau ne to vien dara-uzpīpē u.c.,diemžēl!

Tepat cālī ir labs raksts par melošanu:

https://www.delfi.lv/calis/attiecibas/gimene-un-draugi/tuvs-cilveks-tev-melo-cinities-vai-piekert-ar-pieradijumiem.d?id=54171372

Protams, ka 11 gadīgs bērns prot melot. Es arī mēģinātu saprast, kas izraisa šo melošanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437515