Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Torte Kristīne

Katram savs

Katram savs

Nepieciešams tādu izcept. Bet īsti neatceros, kas tur bija iekšā. Varbūt kāds zina recepti? Kaut vai aptuveni, varbūt es detaļas spētu piedomāt.

Piparlapa

Ražotāja mājaslapa saka Torte sastāv no olbaltuma-riekstu, gaišā biskvīta, sviesta krēma un ābolu-dzērveņu biezeņa. Ir arī sastāvdaļu saraksts: https://oveikals.lv/veikals/konditoreja/tortes-un-kukas/torte-kristine/

Katram savs

Piparlapa
Hm, tātad, ievārījums arī.

Neviena neko tādu nav cepusi? Cielaviņu zinu, te tēma bija, bet šeit laikam ir baltais bezē ar riekstiem un kaut kāds krēms. Un tātad, arī biezenis. Un virsū Gundegas marmelāde?

Novaly

Katram savs
Kristīnē ir arī biskvīta kārta.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Piparlapa

Pēc komponentiem sanāk gandrīz parastā lauku torte ar bezē kārtu. Es ceptu klasisko cik-olas-tik-karotes biskvītu, uz tā ābolu-dzērveņu vai ābolu-brūkleņu zapti bagātīgi, lai kūka nav par saldu, tad sviesta krēmu, bezē, visam virsū sviesta krēmu. Man personīgi sviesta krēmi liekas par treknu, saldu, tāpēc izvairos. Bet ar krēmsiera krēmu vai baltās šokolādes krēmu nebūs tā garša.

Katram savs

Paldies, meitenes. Noziņošu par rezultātu.

Katram savs

Atskaitos - nekas labs nesanāca.

Izcepu pēc šīs receptes, likās piemērota https://www.youtube.com/watch?v=6xVMkg0efmA&list=PLqL17mFt61AjdgcBmuvqmPOzmMbMORqKl&index=34&t=10s, ar nelielām variācijām - smilšu kārtas pārsmērēju ar ābolu biezeni (parasto veikala burciņu), un virsū saliku marmelādi Gundega - kā īstajai Kristīnei.

Pirmkārt, sanāca šausmīgi salda. Kā es tā nepadomāju, ka pie salda bezē nevar likt krēmam 200 g cukura.

Otrkārt, bezē pēc diennakts ledusskapī bija "izkusis", nejuta nekādu krakšķi. (Viņa tak nebija uzreiz jāēd?)

Un smilšu kārtas pacietas, nebūtu tas ābolu biezenis, vispār būtu nesagraužamas.

Tagad ilgi negribēsies tortes pēc tā salduma. (Apēst jau apēdām. )

kristel

Katram savs
Viņa arī oriģinālā nav īpaši nekas tāds. Izlasīju, ka tur dzērveņu biezenis - mēģināju atcerēties, kur ta tur tāds, līdz ieraudzīju bildē mazu rozā strīpu.

Un smilšu kārtas pacietas - kāpēc liki smilšu kārtas, ja tur ir biskvīts parastais (oriģinālajā).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Lusesita

Katram savs

Videoreceptē smilšu miklas kārtas tika pārklātas ar krēmu, nevis biezeni. Tu klāji abus, biezeni un krēmu, vai kā? Ja tikai biezeni, tad varbūt neievilkās pietiekami, lai kļūtu mīksts? Vilks viņu zin.

Piparlapa

Videoreceptē ir vārītais krēms ar pienu un olām, šķidrs un mitrs. No tortes apraksta liekas, ka oriģinālā ir vecais labais sviesta krēms (sviests+cukurs), kas nesamitrinātu bezē. Kopumā, videoreceptē man liekas rezultats sanāk ļoti salds, tur nav nekā, kas līdzsvarotu saldo krēmu un bezē, tāpēc loģisks lēmums par zapti. Tas ābolu biezenis pats par sevi arī nebija salds?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437519