Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

0% līzings sadzīves tehnikai

MioMioMio

MioMioMio

Nesmejieties, bet tie līzingi ir normāli un uzticami? Visu dzīvi esmu visu pirkusi uzreiz par pilnu cenu. Bet šobrīd noderētu līzings. Piemēram, PTA piedāvā daudzām precēm 0% līzingu, varot izvēlēties Incredit vai Aizdevums.lv. Tās ir normālas kompānijas? Ja maksā, nekāda čakara un zemūdens akmeņu nav? Kredītvēsturē šie, ja laicīgi maksāti, skaitās labie, nevis sliktie kredīti? Kā vispār notiek maksāšana, jāatceras katru mēnesi kaut kur skaitīt vai novelk no konta? Var atdot arī atrāk? Un dos vienlaicīgi vairākas preces (kopsumma ne pārāk liela, starp 1k un 2k).

Protams, ka normāli, galvenais nekavēt un laikā maksāt. Senāk atpakaļ daudz ko no tehnikas esmu pircis 0% līzingā, tieši ar minētajām kompānijām. Uzliec automātisko maksājumu līdz līguma termiņa beigām un viss. Man, nekad nekādu, problēmu nav bijis un uzskatu, ka nekāds "sliktais" kredīts tas nav.

Es nezinu, neesmu ņēmusi, bet vienreiz redzēju un dzirdēju veikalā, kā to noformē. Tev būs pārdevejam janosauc sava darbavieta un mēnešalga .

Pērku. Visbiežāk RD veiklas uz 6 mēnešiem bez procentiem. Neredzu problēmu. Kura firma ir aizdevējs-neinteresē. Prece pie manis, līgums ar skaidriem cipariem arī.

kristel

MioMioMio
Par pilnu cenu pērku tikai tur, kur nav izdevīgs līzinga piedāvājums vai ir kaut kāds līzings+ ikmēneša kaut kādas komisijas maksas. Tad nopiķo pa pilnu summu un viss - tas ir no 0 līdz 300 eur robežās. PTA vienmēr ņemu to bezprocentu līzingu (incredit) un vēsā mierā pa 10 mēnešiem nomaksāju.

Vai tev dos uz 2tk - to tu uzzināsi tikai pavaicājot. PTA ir uz vietas tas kredītu brokeris (vismaz iepriekš tā bija).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Spulgacite

Es pirmo reizi paņāmu Euronics meitai datoru uz nomaksu caur Incredit. Viss ok.

BTango

Var likt kopā kaut 15 preces, svarīgākā būs gala summa, ko prasi.

To, cik iedos, atkarīgs no oficiālās algas. Ja viņiem liksies, ka it kā varētu iedot, bet alga mazliet par mazu, var paprasīt pirmo iemaksu.

Noformēšana kā kur - ir, kur ir vienkārši un ātri, ir, kur prasa algu, konta izrakstu un izziņu par sociālajām iemaksām (ar domu - vai strādā oficiāli laikam).

Zemūdens akmeņu nav.

Jāmaksā pašam no konta, bet var uzlikt automātisko maksājumu, jo maksājuma summa un mērķis paliek tie paši. Protams, visu var atdot arī ātrāk.

Arī tehniku pērkam pārsvara tika ar bezprocentu līzingu (ja vien kaut kur citur nav mega labāks piedāvājums par pilnu cenu). Pēdējo reizi vispār viss caur smart id notika un vnk aizbraucu izņemt preci.

Kredītvēsturē šie, ja laicīgi maksāti, skaitās labie, nevis sliktie kredīti

Kredvēsturē nepastāv labie un sliktie jēdziens.

Tur fiksējas kredītu fakti.

Un tas laibi vai slikti ir vērtējums tā cilvēka galvā kas uz vēsturi skatās.

Katrs var aiziet uz latvijas banku un palūgt izdrukāt vēsturi un paskatīties kā tas izskatās. Sausi fakti.

Var gadīties ka kādam tieši cilvēki kas ņem kredītus šķiet vērtīgāki klienti.

MioMioMio

poponda
Nu nē, nepiekrītu, ka ātrie kredīti un Mogo ir vienlīdzīgi ar studiju un hipotekārajiem. Tie liecina par sliktu finanšu pratību un nespēju aprēķināt pārmaksu. Vai arī tik sliktu maksātspēju, ka normālās vietās nedod.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437521