Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PVC logi - skaņas izolācijas uzlabošana

MioMioMio

MioMioMio

Logi likti pirms kādiem 10 gadiem, lai gan normāli ( divkameru laikam), skaņas izloācija pat cieši noslēgtiem nav ļoti laba, pagalmu dzirdu. Vajadzētu būt, ka nedzird? Vai te var ko labot, nemainot logus? Nu, es nezinu, apkopt/nomainīt gumijas, blīves utml. Ja jā, kur to veikt un kādās cenās?


Katram savs

MioMioMio
lai gan normāli ( divkameru laikam),
Divkameru ir ar 3 stikliem.

Vajadzētu būt, ka nedzird?
Skatoties ko. Manuprāt, nebūs jau tā, ka nemaz nedzirdēs. Salūtu dzird, pērkonu dzird, lietu dzird uz metāla palodzēm utml.

Papildināts 21.09.2023 07:46:

Primāri blīvēm jābūt kārtībā siltumizolācijas dēļ. Mazliet var pieregulēt, bet sīkāk nemācēšu izstāstīt, un gan jau ka dažādiem modeļiem atšķiras.

MioMioMio

2 tās metāla kārtas, tad laikam sanāk tām pa vidu stikls un kopā 3 stikli.

Pamatā domāju spiegšanu no blakusteritorijas bērnu dārza Dzirdu pat tad, kad neatrodos pie loga, bet blakusistabā. Jā, siltumizolāciju arī ļoti vajadzētu uzlabot, ziemā ir auksti. Patiesībā jau virinot ir kaut kādā mērā sajūta, ka tādi nedaudz izvalkājušies un īsti cieši nenoslēdzas.

Pēc idejas divu pakešu(3 stikla kārtu) logiem nevajadzētu baigi laist skaņas. Tāpēc jautājums - vai saucāt meistaru pieregulēšanai? Vai sienā nav ventilācijas atvērums, caur kuru nāk skaņa?


Var pasaukt kādus lodziniekus, lai pieregulē rāmjus. To tāpat var darīt profilaksei, bet lodžijas durvis ir obligāti ik pa dažiem gadiem.

Bet kopumā atbilde uz jautājumu ir - nomainīt logus, pievēršot uzmanību akustikas parametriem.

MioMioMio

Tāpēc jautājums - vai saucāt meistaru pieregulēšanai?
Nē, nekas nav regulēts vai blīves mainītas (tai skaitā lodžijas durvīm), par to jau tieši jautājums, kas ir sakarīgas firmas, kas tādus darbus veic un vai tie kaut ko uzlabos. Pirms laika bija logu regulētāju firma, kas zvanījās paši visiem apkārt, par tiem nepalika uzticams iespaids (krāpnieki jau ta gluži nē, bet esot apmēram kā putekļsūcēju demonstrētāji - kaut ko nodemonstrē un mēģina pierunāt, kas viss jādara).

Ventilācijas atvērumu nav, vismaz nemanu.

Bet kopumā atbilde uz jautājumu ir - nomainīt logus, pievēršot uzmanību akustikas parametriem.
Nu to neplānoju darīt, problēma nav TIK liela, lai ieguldītu tādus līdzekļus.

Nezinu, kā ar pašiem logiem, bet man "labo logu aģentūra" uzņēmās izdarīt to, ko visi citi atteica. Painteresējieties tur, viņi veic arī logu apkopi un, iespējams, spēs ieteikt kaut ko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437523