Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maljorka, Korfu, Peloponesa, Melnkalne

Margota

Sveikas! Kur ieteiktu no nosauktā aizbraukt? Kas patika vai nepatika? Nevaru izlemt...


Spulgacite

Margota
Esmu bijusi Melnkalnē, skaista valsts. Ja patīk aktīva atpūta, ne tikai gulēšana plludmalē, tad iesaku! Tas kas nepatika, netīrība, bet dienvisu zemēs diemžēl tā ir.

amarillis

Margota
Nuuu ,lai ieteiktu vispirms jāsaprot,kas ir braucēji,kāds mērķis,budžets utt.Katrai no šīm vietām savi plusi/mīnusi,cenas.

BODOLLINO

Uzraksti sīkāk, kas interesē. Svarīgi, vai īrēsiet auto.


Šogad bijām Krētā - ļooooti patika. Cenas, viesmīlīgie grieķi, ēdiens, daba, pludmales, viss patika. Lēnām domājam, kur braukt nākamajā gadā, lai nav vīliens, gribas ko vēl labāku vai līdzvērtīgu Krētai. Esam 4 ceļotāji, trīs pieaugušie un pusaudzis. Turcija un Ēģipte nav mūsu.. Patīk daba, skaistas ainavas, skaistas pludmales, parasti apmeklējam arī zoo vai akvārijus, plika zvilnēšana pie baseina nesaista. Ir doma varbūt braukt uz Peloponesu, jo no turienes var tikt ar kuģi uz Zakintas salu un Kefaloniju. Abas salas skaistas.

Pa manam-neapšaubāmi Peleponesa. Atmosfēra, vēsture, tūristu maz

esamība

Spulgacite

Margota
Par Krētu piekrītu, esam bijuši 3 reizes, ļoti patika.

Vieda Vārna

Rīt braucu uz Korfu, varēšu izstāstīt, kā tur tagad. Melnkalne ļoti patika, tur skaista daba,garšīgi ēdieni, mums gan trāpījās izcils vietējais puisis, kas ar tādu aizrautību stāstīja par savu zemi ka to nevarēja neiemīlēt. trūkums- ar pludmalēm tā ir kā ir. Maljorka savukārt man nelikās satriecosa, arī padārga. Pusaudzim varētu patikt vecais vilcieniņš un stalaktītu alas. Vēl variants ir Malta, kur diezgan labs akvārijs un skaistas pludmales.

Vieda Vārna
Gaidīšu atsauksmes no Jums par Corfu.


Laurukss260

Margota
Bijām šogad uz Korfu. Patika.

Izbraucām ekskursijā pa kontūru. Ļoti skaisti. Bijām arī uz Kerkiru (gan jau nav pareizi uzrakstīts). Viņu lielākā pilsēta. Ļaužu pilna, kā skudriņas, bet skaista. Daba tur vienkārši wow. Puikas bija starā par Peles salu, kur pāri lido lidmašīnas, liekas, ka ar roku astes var aizķert, .

Mums bija viesnīca ar viss iekļauts, puišu dēļ ņēmām. Nenožēloju. Ja vēl kas interesē, jautā.


Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437535