Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Homeopāts

Zelta_malina

Labdien! Vai kādam bērniņam ir bijusi pozitīva pieredze ar homeopātu gremošanas traucējumu gadījumā?Gastroenterologs nozīmēja friso pep ac, bet ar piezīmi, ka var arī nebūt uzlabojumi, jo nav īsti skaidrs cēlonis mūsu problēmai. Mums tūlīt 4 mēneši.

Ar gremošanu nē, bet ar pamatīgām ausu problēmām gan. Es neticēju, vīrs ticēja un nolēmām pamēģināt. Mums izdevās. Esmu guvusi mācību, ka pamēģināt vajag vienmēr, protams, kontrole pie ārsta, kam uzticies un paralēli homeopātija. Šobrīd jau uzticos homeopātam pilnībā.

Sususuris
Pie kura gājāt?

Naumovs

Homeopātija nestrādā. Cukurs un ūdens ir tikpat efektīvi kā homeopātijas "zāles".

Papildināts 12.10.2023 13:59:

https://www.nhsinform.scot/tests-and-treatments/medicines-and-medical-aids/complementary-medicine/homeopathy

Princa

OSala
To, ka homeopātija strādā gan esmu pārbaudījusi gan uz sevi, gan bērnie, gan mājdzīvniekiem.Taču tikai uz homeopātiju, es gan nepaļautos, citreiz ir vajadzīgas iedarbīgākas zāles no Fito terapijas un aptieku plauktiem.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437601