IVF, ICSI, IUI Septembris/ Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Čau

Kāds jums viedoklis par akupunktūru? Kad/cik ilgi izmantojāt?

TePatVien
oi, man ļoti patīk, eju periodiski pie Nikolajeva, ļoti jauks. Bet tā kā ir paranoja no adatām, pirmajā reizē nevarēju atslābināties, bet ar laiku pierod. Par efektu - nav ne jausmas, domāju, ka palīdz, vismaz mentāli noteikti. Un pirms un pēc ET gāju - pieķērās, bet diemžēl pēc tam bija problēmas....un tad gāju pēc missed, šķiet arī palīdzēja atkopties.

Papildināts 26.09.2023 13:03:

esmu klīnikas maiņas pārdomās vēl aizvien - ja pirmajā neko nepārbaudīja un nekas papildus nebija jālieto, tad tagad pa pilnu programmu - pat testosterona gēls jāsmērē. Krasas atšķirības, nezinu pat ko domāt. Vai ir pieredze ar tetosterona gēlu?

kisimisi123
Es to glumekli smērēju jau mēnesi, protams, nezinu vai ir kādas izmaiņas, jo man vizītes atsāksies tikai oktobra beigās, tagad tik strādājam pie labāka rezultāta. Nu mani tracina tas, ka no rītiem viss lobas nost un vēders tā it kā būtu Spānijā nedēļu saulē sēdējusi un āda lobas.

O, jaunā lapa.

OdzinaPodzina567

Gribēju jautāt jums meitenes par PRP procedūru endometrijam. Man bija ļoti maz labu CD šūnu un daktere teica ka pirms transfēra būs jātaisa tā PRP atjaunošana. Man gan tagad transfērs nespīd vienkārši palasīju par šo lai tā teikt novērstu domas. Un es nesaprotu tie trombocīti tiek injicēti ar adatu?? vai vienkārši pa caurulīti tur dzemdē ielieti? Un vai ir iespējamas kādas nevēlamas sekas? Man tas šķiet kaut kas jauns neizpētīts. Pastāstiet kā jums gāja ar šo procedūru.

deivons

OdzinaPodzina567
Panem asinis no vēnas, laboratorijā sagatavo, tad caur katetru sagatavoto sķidrumu ielaiž dzemdē

Papildināts 26.09.2023 13:52:

TePatVien
esmu gājusi vienu brīdi bet man nelīdzēja

OdzinaPodzina567

deivons
Sanāk ka nešpricē tur to plasmu bet vienkārši ielej ar katetru līdzīgi kā FETu taisa?

Papildināts 26.09.2023 14:14:

TePatVien
Par adatām es neticu ka tās kaut ko dod kādu pienesumu. Tas ir tām kuras tic ja tici ir jēga iet ja netici nav jēgas līdzīgi kā ar homeopātiju.

Papildināts 26.09.2023 14:15:

Un jā laikam jāskatās vai Tevi tā procedūra relaksē. Mani nemaz

Papildināts 26.09.2023 14:17:

Es daudz maz mierīgi uztveru adatas un šprices stimulējoties man nebija problēmu sev špricēt pilnīgi nekādu bet akupunktūrā tur tas skats procesā ir ļoti savdabīgs... man bija ļoti nepatīkami

deivons

OdzinaPodzina567
jā, tikai sākumā mazliet (nu vismaz man ) endometriju pabakstīja tas gan nav patīkami, kā stipras MR sāpes

OdzinaPodzina567
es nevienu adatu dzīvē neesmu redzējusi, pat nezinu, cik lielas, vienmēr acīm ciet tā vieglāk. Tāpēt kā, kad ņem asinis, nekad neesmu uz to pusi pat galvu pagriezusi un vienmēr ar ožamo spirtu, nemaz nezinu, cik lielu adatu izmanto. Bet vēderā - pirmais dūriens stresains, pēc tam pierod, pie visa pierod....

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437617