IVF, ICSI, IUI Septembris/ Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Meitenes sveiki!

Vai kāda no reproduktoloģijas klinīkam strādā visas dienas nedēļā? Un taisa visas procedūras un manipulācijas brīvdienās?

deivons

L_saule
Nu man savulaik veica fet myclinic Aràjs sestdienà, bet noteikti nevaru ieteikt ne šo àrstu ne klìniku

cipsis

KakjuTante

justme

deivons

special vieta purpur

īpašā karsējmeiteņu deja -Tutta

līdzjutēju ovācijas -Lauvene12

taures marša pavadījums - DreamsComeTrue

saldējums -Bailiite

Dāmas, Jums viss izdosies

femmefatale

L_saule
Lielākā daļa klīniku principā strādā tikai darba dienās, brīvdienās tiek veikti svaiga jeb nesaldēta embrija transfēri, punkcijas ja tā pēc cikla sakrīt. Saldēta embrija transfēri pārsvarā tiek plānoti darba dienās. Šad tad var tikt ieplānots arī saldēta embrija transfers brīvdienā ja kādai ir svaiga embrija transfers vai punkcija.

deivons
femmefatale

Paldies meitenes par atbildem. Es, pēc neveiksmīga FEta, sāku apdomāt iespēju uz atkārtotu procedūru. Tikai gribeju saprast, ka ar pārejam klinīkam. Tāpēc ka man MR no 22 līdz 30 dienam un katru reizi ovulācija uz brīvdienam iekrīt, ka es gāju uz apskati pirms FET. Un man liekas, ka mana neveiksme tieši saistīta ar brīvdienam.

L_saule
Man stimulācijas laikā Ava klīnikā sestdienā bija kārtējā apskate, jo tā sakrita dienas. Toreiz ierados un jutos kā parastā dienā, jo uzgaidāmā telpa bija tikpat pilna.

femmefatale

L_saule
Nu man ir bijuši 4 transfēri, no tiem ir bijis viens sestdienā jo kādai bija svaigs transfers un man kā reizi cikls sakrita uz brīvdienām. Ir bijusi arī apskate jeb ovulācijas ķeršana sestdienā, atkal jau tāpēc, ka kādai bija svaigais transfers un ja dr.jānāk uz klīniku tāpat uz to dienu,tad klientēm kam vajag apskates pēc cikla tad piedāvā.

femmefatale
Kura klinīka Tev (ja drīkstu uz Tu) bija?

Papildināts 26.09.2023 19:34:

Scandi
Ava klinika strāda arī brīvdienas . Vai Tev (ja drīks uz Tu ) kāds dakteris ir?

femmefatale

L_saule
Es biju Avā pie Ļakutina.

femmefatale
Vai veiksmīgs transfers bija?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437617