IVF, ICSI, IUI Septembris/ Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

L_saule

man tā ir arī viena no paranojām, lai neiekrīt pa brīvdienām, valsts svētkiem, dakteru atvalinajumiem, komandējumiem, kas nemaz nav tik reti. es jau te čekoju, ka tieši ap 18. nov man datumi grozas

Papildināts 26.09.2023 19:45:

starp citu Embriona no septembra sāk piedāvat arī embriju testēšanu, dakteris gan vēl aizvien diezgan skeptisks, bet testēšana ir uzsakta un sāk jau piedāvāt pakalpojumu.

femmefatale

L_saule
Nē neviens nav bijis veiksmīgs.

TePatVien
Gāju pirms FET kādas 5 reizes apmēram pie Dr. Poļaka. Gribējās darīt visu iespējamo, kas varētu pozitīvi ietekmēt rezultātu. Vai tas ko ietekmēja, pierādīt jau nevar. Bet ticība pašai bija, ka ir jēga.

OdzinaPodzina567
PRP taisīju pirms abiem transferiem. Palātā tiek paņemtas analīzes no vēnas un ir jāuzgaida. Pēc tam manipulāciju telpā tiek nedaudz "paskrāpēts" dzemdē (līdzīgi kā ņemot analīzes no dobuma) un ievadīts katretrs ar to šķidrumu. Adata tur, manuprāt, nav. Pašu ielaišanu nejūt vispār. Mana gadījumā tas pirms skrāpējiens ir tas trakākais, jo ļoti sāpēja arī ERA tests. Klīnika pat bija ar mieru man PRP taisīt narkozē, bet beigās kaut kā saņēmos un izdarījām tā pat.

Ampula

OdzinaPodzina567
Man šo šūnu skaits bija tikai 30,tas esot par maz,bet nav tiešu datu par to cik vajag.

PRP veicu cikla 6dienā.paņem asinis,sagatavo,jagaida aptuveni 20min un tad manipul.telpā ievada ar mīkstu katetru,neko neskrāpēja.vienīgi man šī procedūra nebij diezko patīkama, jo ir fiziol.īpatnības dz.kaklā.pec proceduras 10min japaguļ,māsiņa patur tamponu,lai viss uzreiz neizlīst.tas arī viss.es ar savu sāpju slieksni -100000 izturēju bez grūtībām.

kisimisi123
Man arī paranoja . Un man liekas ka nav nepamatotas. Man bija 8 MA . Man piestiprinājas agrāk ļoti veiksmīgi, tikai neveiksmīgi attistījas. Par Embrionu tur ne īpaši attiecas pret 40 + ).

femmefatale

Man loti žēl, un es Tevi ļoti saprotu . Man 8 reizes bija MA u katru reizi es skatījos uz testu un bija baigas cerības.

Man ir meita 18 gadu veca.

Divas nedēlas atpakal iestājos rindā uz valsts apmaksātu ivif. Vai kāda no meitenēm var padalīties cik ilgs tagad ir gaidīšanas laiks?

L_saule
hehe par 40+ sakumā tā nelikās, bet ja tā retrospektīvi atceras, tas vecums diezgan tika akcentēts aizgaju citur pakonsultēties, tur tā daudz maigāk

Papildināts 26.09.2023 23:48:

L_saule
ak, 8 reizes, tas tik ilgs un grūts ceļš bet malacis, ka nepadodies, sanāk tagad gatavošanās nākamajam?

deleyla

lollymolly777
Tagad sūta ik pēc 3men .man tā teica.es paspēju kad sūtīja reizi mēnesī.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

L_saule
Tev ir atrasts iemesls? 8 tomēr ļoti daudz.

kisimisi123
MA tas man ir missed abort . Es uzrakstīju , bet tikai šodien sapratu, ka var saprast, ka makslīga apaugļošana . Man šogad bija IVF, bet neveiksmīgs. Tagād domaju par atkartotu. Tikai man jājiet no paša sakuma, ta ka man bija tikai 1 pārsliņa.

femmefatale
8 missed un iemesls ta arī nebija atrasts, tāpēc šogād es aizgaju uz IVF, domadāms, ka man parbaudīs embrionu un viss būs kartība. A embrions nepieķeras. Un tagād domāju , vai neaiziet atkartoti.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437617