IVF, ICSI, IUI Septembris/ Oktobris 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".

Lemony

Sveika!

Man pirms FET arī nevajadzēja veikt Ovitrelle injekciju, to man veica pēc FET.

femmefatale

deleyla
Man Kalvāne teica ka viņi ar IVF riga izpildot CL dns analīzes. Droši vien vairāki sadarbības partneri.

deleyla

femmefatale
Nu jā man tas hjertemagnyl tad pašlaik derēs. Zinu citas dzer 75 es uzreiz 150....kopš dzeru bijušas 2kimiskas gr .

Es varu pateikt liktenim paldies ka Man ir 3 bērniņi...tagad domāju vai pie aktīva dzīvesveida šis viss ir mazāks drauds ko asinsrite uzlabojas kustība esot, skābekļa padeve

Papildināts 13.10.2023 18:59:

femmefatale
Vēlreiz paldies

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

pukainaa

femmefatale
Paldies par informāciju, man gadus piecus atpkaļ veica iVF Rīga , neredzu neko par šo gēnu, jā uztaisa intereses pēc Generā būs .

femmefatale

pukainaa
Starp citu Generā nav jātaisa pilnais Trombofīlijas dns tests, var tik to vienu PAI mutāciju uztaisīt. Manuprāt samaksāju 45 euro.

pukainaa

femmefatale
Šis gan ir forši, bûs jāpainteresējas. Paldies vēlreiz

deleyla

femmefatale
Tā PAI ir viena no nopietnākajiem?

Sorry vnk man neviens ārsts neko nav skaidrojis

Papildināts 13.10.2023 19:45:

Man reāli pēc visa lasītā nolaidas rokas..

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Padalos, ja kādai šī informācija noder. Vairākās Rīgas aptiekās meklēju šodien medikamentu Femara. Nekur nebija. Saules aptieka kārtējo reizi izglāba, turklāt vēl atvēra iepakojumu un iedeva 1 no 3 plāksnītēm, jo man nevajadzēja visu iepakojumu. Nezināju, ka tā vispār dara, bet prieks.

pukainaa
Pēc pirmā neveiksmīga transfēra prasīju ārstam. Nē, neesot vērts to taisīt, teica ārsts. Paklausīju. Otrais ET arī neveiksmīgs.

MsBiMe

Šodien nodevu hormonu analīzes, varētu būt kāda 6.diena pēc ovulācijas. Jums daudzām lielāka pieredze, vai viss izskatās ok?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437617