Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiroreflektorā uzbudināmība

isisa1234

Labprāt atrastu līdzīgu zīdaiņu mammas , kurām neirologa slēdzienā ir neiroreflektorā uzbudināmība . Šobrīd divi mēneši zīdainim. Izteikti nemierīgs, ja neguļ - tad raud. Pa diviem mēnešiem nepilnas 3 dienas ir bijušas mierīgas.

Rokas, kājas pa gaisu airējas, bļauj, raud, pīkst, nomierināt neiespējamā misija .... nelīdz it nekas. Vienīgi vanna , bet tajā jau ilgi nevar atrasties. Ieteica tīt autiņā, lai ir sajūta, ka joprojām ir puncī un ļautu rokām, kājām atpūsties nevis airēties un pulcināt , plēst sev pirkstus, seju, drēbes. Knupi neņem vai ir grūti satvert , jo ir pārnervozējies. Bet rāda, ka grib to knupi, meklē, dodu - nevar satvert, raud, ka nevar un sākas riņķa dancis. Ja iemieg tad pēc brīža ir nomodā. Saraustīts miegs.

Domājām, ka punča vaina , bet neirologs saka nē. Vismaz naktīs guļ, neraud, paēd un guļ tālāk. 3x naktī ēd. 12tos trijos sešos. Plus mīnus apmēram.

Kā jums iet , ko darāt, kas palīdz ?

isisa1234
Sveika! Mums pirmajam bērnam bija līdzīgi, neirologa slēdzienā - jaundzimušā trauksme. Izrakstīja b vitamīnu. Bet tāpat nekas nelīdzēja. Arī pa dienu negulēja, visu laiku īdēja, raudaja utt. Naktī gulēja ļoti labi. Vēlu sāka runāt. Biju jau visādas kaites izdomājusi. Tagad meitai 5 gadi, vesels berns, bet vel arvien guļ ļoti maz. Kopš gada vecuma diendusu neguļ (bērnu dārzā grūti iemigt, bet drusku sanāk), vajarā iet gulēt 23 un tad vel ar mokām.

Mūsu meitiņai šadu slēdzienu pirms nu jau 3 gadiem neviens nenorādija, bet mums gāja diezgan līdzīgi. Raudāja par visu gulētiešana, ēšanu ( maisijums vai mans piens) ratiem, slingu,auto,ğērbšanos, gulēšana bija briesmīga. Mums neviens nepalīdzēja- ļoti daudzi speciālisti norādija ka vainīgas manas emocijas

Papildināts 06.10.2023 15:31:

Meitiņa ir ļoti gudra un ātri attistijās.

Šobrīd ir gana veca smilšu terapijām utt. Es pati 2 gadu laikā izdegu. Iesaku noteikti atbrīvot laiku savu bateriju uzlādei

Es gan teiktu, ka mazais ir vnk izsalcis, nepaēdis, ja mamma baro ar krūti.
Vai barošana ir sakārtojusies?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437621