Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par autoskolu DBS

tabidze

tabidze

Man ir jautājums tiem / tām, kuri paši vai viņu bērni / radinieki pēdējā gada / divu gadu laikā gājuši autiskolā DBS : kādas ir Jūsu atsauksmes?

Vai pēc laika nav bijusi sajūta, ka instruktoru uz skolēnu skaitu ur par maz, ka ir nepietiekams praktisko nodarbību skaits ?

tabidze
Sveika! Kurš brauks - pati vai puisis? Un vēl jautājums par to, cik stipri nervi?

Man ļoti patika, ka DBS nopietni tika mācīta teorija. Nodarbībās mūsu grupā pasniedzējs daudz atprasīja iepriekšējās nodarbībās mācīto. (Citā grupā vispār neesot nekas atprasīts.) Par braukšanu varu teikt, ka māca ļoti labi, taču pacietība piemīt ne katram instruktoram. Ir daži instruktori, kuri it kā velk laiku (man radās tāds iespaids). Dažs instruktors pasēž telefonā, kamēr audzēknis brauc. Instruktori ir ar lielu braukšanas pieredzi un māca daudz knifiņu. DBS ir arī speciāls kurss par drošas braukšanas tēmu, taču arī parastajās nodarbībās viņi māca daudz nianšu gan par drošu, gan par ekonomisku braukšanu. Ir daži stingrāki instruktori, ir arī tāds, kas nepārtraukti rūc un burkšķ, izsaka indīgas piezīmes. Ir arī ļoti mierīgie. Viens instruktors liek lielu akcentu uz dinamisku braukšanu. CSDD eksāmenā inspektors novērtēja dinamisku braukšanu. Pozitīvi, ka lielu uzmanību pievērš tolerancei uz ceļa un drošībai. Audzēknim neskaidrās vietas uz ceļa izskaidro, uzzīmē. Kad atver nākamā mēneša kalendāru, var pierakstīties uz vairākām nodarbībām. Var biežāk ieskatīties online reģistrācijas sistēmā un noķert kādu brīvu nodarbības laiku (kāds atteicies no nodarbības vai ir ielikti nodarbību laiki sestdienās). Tagad ir ļoti garas rindas ar braukt gribētājiem? Ja tā, tad var mācīties pie citiem instruktoriem, bet autoskolā izmantot tikai obligātās nodarbības (droši vien joprojām 10 nodarbības). Ir daži bijušie DBS instruktori, pie kuriem var mācīties privāti. Man viens instruktors tādas lietas sarunāja, ka vispār gribēju aiziet prom no tās skolas. Tad pamācījos pie mierīga un forša instruktora, kuru ieteica lota parastā. Un tieši šis instruktors iemācīja iebraukšanu garāžā ne pēc stabiņiem vai spoguļiem, bet pavisam vienkāršu un labu metodi. Rezultātā, protams, esmu pateicīga ikvienam instruktoram, kurš mani mācīja, taču par dažiem izteikumiem ir palicis tāds rūgtuma nosēdums. Esmu izbraukājusi pus Eiropu un arī ceļus kalnos, bet joprojām atceros tos dažus šerpos tekstus no instruktoriem. Kopumā: DBS autoskola skaitās ka kvalitātes zīme un tiek augstu vērtēta. Noteikti var un vajag jautāt, ja ir kādas neskaidrības. Es, piemēram, pajautāju, lai man pamāca, kā pareizi uzbraukt uz augstas apmales parkojoties. Ja jautā papildus nianses, to visu parādīs un iemācīs.

Kas tieši interesē? Ieteikt burkšķošo instruktoru? :-)

Papildināts 27.09.2023 18:49:

To slaveno braukšanas nodarbību blociņu jau izsniedza? Man būtu interesanti tagad palasīt, ko, nu, kurš instruktors ierakstīja pēc nodarbības. :-)

tabidze

BzzBzz: liels paldies par atbildi un tik izsmeļošu

loti priecātos saņemt vēl kādu atsauksmi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437623