Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna plānošana un sēne

Pumpkin077

Piena sēne manas dzīves laikā ir bijis biežš viesis, tāču pēdējo 2 mēnešu laikā esmu izbesījusies, pirms 2 mēnešiem parādījās niezoši,kniesoši, biezpienveida izdalījumi. Es prom pie daktera, izraksta zāles, bet līdz galam nepalīdz, biezpienveidīgie izdalījumi saglabājas, uztriepe neuzrāda sēni. Nu labi iespējams ir cita vaina, aizsūta un STS analīzēm, tur arī viss negatīvs, daktere tik plāta rokas ka nevarot neko izrakstīt jo analīzēs viss labi, nu kas labi, man vēljoprojām ir tie niezošie, biezpienveida izdalījumi ar skābu smaku, pie cita daktera iet, nu kā var būt tā ka ar izdalījumiem tiešām nav ok, bet analīzes neko neuzrāda, varbūt kādai bijusi līdzīga pieredze? Un jā ar vīru plānojam bērnu, bet kā var plānot bērnu ja netieku nost no šīs problēmas

deleyla

Pumpkin077
Lietot labas baktērijas vaginali .atteikties no biksisu ieliknisiem samazināt saldumus .mazgāties ar ūdeni nevis dušas želeju.samazinat stresus

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Labā zina ir tāda, ka piena sēne grūtniecību neietekmē. Daudzām tieši grūtniecības laikā biezi uzbrūk hormonu dēļ. Es, laikam, katru mēnesi cīnījos, kad biju stāvoklī.

Pumpkin077
Varbūt lietoji antibiotikas? Tad no tām arī var parādīties. Bet ja lieto ieliknīšus, tos vajag lietot mazāk un var likt vagināli svecītes...

Man piena sēne regulari "dzīvo kaut kur fonā". Respektīvi nav tā, ka baigi izpaužas, bet sāk parādīties simptomi, ja, piem saldumus esmu saēdusies vai pie stresiem. Es arī ieteiktu meklēt cēloni - pārskaitīt uzturu (vairāk skābpiena produkti, kanēlis pie kafijas, mazāk cukurs, saldumi utml). Papildus labas baktērijas, es pie šādas situācijas ieblieztu gan kādas vaginalas svecītes, gan kādu liveo veidīgo zarnu traktam.

Pumpkin077
Pa lielam ko tiešām varu ieteikt nelietot ieliknīšus un dupsi ar tīru ūdeni tikai mazgāt . Varbūt gaisa peldes ,kā bērniņiem? ☺️ Sen atpakaļ bija, bet tā arī ātri pārgāja .

Varbūt aiziet pie cita ārsta? Man tā bija, kad nomanīju ārsti, viņa paskatījās citādāk uz problēmu, uztaisīja visādas analīzes un atklāja ureaplazmu tā nebija piena sēne, kā man un iepriekšējai dr bija licies. Tagad ik pa laikam lietoju Liveo Intime labās baktērijas, lai tur būtu superlaba mikroflora un viss ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437631