Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jūnijs 2024?

K.Laura

Sveikas meitenes! Šodien divas strīpiņas! Sanāk ka man būs otrais jūnijbērns! Un pēc aprēķinātā datuma pirmā bērna dzimšanas diena!

Mimi88

Sveikas! Es šodien arī saņēmu divas strīpiņas un arī hcg analīzes apstiprināja.. šobrīd nesaprotu kā jūtos, esmu vēl dekrētā, dēliņam gadiņš palika nesen..

Man jau pirmajam mazajam 10 gadi! Tas tik forši, ka maza starpība!!

Flamingo

Sveikas! Pievienojis pulciņam, cerot uz labām ziņām no dr. jaunnedēļ.

Mimi88

frenzy ir arī vecākā meita, kurai nu jau 13 gadi.. cenšos sagremot, ka būs trešais..ļoti pat gribēju, bet vīrs itkā ne un tad pārs mēnešus atpakaļ samierinājos, ka nebūs vairāk bērnu, saplānoju jau citas lietas un bams..vīrs mierīgs un mani mierina, ka būs mums vēl mazulītis, viss taču kārtībā

Papildināts 05.10.2023 21:46:

Flamingo
Turu īkšķus, lai labas ziņas

K.Laura

Sveikas. Prieks, ka esam nu jau kuplākā pūlkā.

frenzy
Man ar Bēbītis būs otrias jūnija bērniņš, bet datumi gan atšķiras. Mēs ar draugu smejam, ka mums auglīgs mēnesis tas septembris.

Mimi88
Oi, turies, saprotu šoku, divi mazie. Bet, man jau liekas ir arī savs foršums, maza starpība, būs abiem ar ko spēlēties.

Papildināts 05.10.2023 22:33:

Skatos, ka sarunas jau varam uzsākt grupiņā, esam jau 13 dalībnieces. Domāju, ka grupiņu uztaisīšu privātu, lai nav tā ka lasa kurš grib un kuram nav slinkumsm, bet droši piesakaties grupiņai un nākat bariņā, visas kam aktuāli 2024 gada jūnija mazulītis.

pieteicos grupiņai

Madzuliitis

Laba diena. Es ar pieteicos

Sveikas meitenes! Man arī būs jūnija mazulis, šis ir mans pirmais bērniņš

Sveikas, ļoti ceru, ka uzņemsiet savā pulciņā Vakar pieteicos privātajā grupiņā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437659