Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Memby - atsauksmes/pieredze

pece

Jaunietim dažos priekšmetos ir robi, ko vajadzētu aizpildīt. Meklēju variantus un ieraudzīju reklāmu par memby.lv - izklausās pārāk labi. Tāpēc lūkoju pēc pieredzes, ir kāds izmantojis? Kādi rezultāti?


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!


Kaapurs

pece
man arī šis regulāri FB ''lec'' laukā, arī labprāt reālas atsauksmes uzklausītu, īpaši par fiziku pamatskolā.

Fitnesgirl

Sveikas! Es arī meitai meklēju privātskolotājus, bet ļoti grūti atrast.

Un iekrita acīs šī reklāma. Gribētos reālu pieredzi dzirdēt.

Papētīju, nekādas daudz reālas atsauksmes nebūs. Šis ir leišu vienradža uzņēmums, kas sekmīgi iekarojis savu tirgu Lietuvā un Grieķijā un lēnām izplešas. Šķiet Latvijā varētu būt ienācis gada sākumā.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!


Lapsēns

Es sākumā paņēmu 9. klases matemātiku, pēc tam pievienoju arī ķīmiju, jo skolā mēnesi nenotika ķīmija. Ir ok, lekcijas saprotamas, var pievienoties tiešsaistē vai noskatīties video ierakstu pēc tam. Atbalsta personāls tehniskos jautājumos strādā labi. Protams, ka tiešsaistes nesakrīt ar to, ko pašlaik ņem skolā, bet pamazām rokas visam cauri, par gala rezultātu varēs spriest mācību gada beigās. Bērnam jābūt pietiekami apzinīgam kā jau tālmācības skolā. Stimulam viņi krāj kaut kādus bonusa punktus par apmekletām lekcijām.

Kaapurs

Lapsēns
čau! kādas cenas ir par tām lekcijām mēnesī?

Lapsēns

Kaapurs
48,90 eur par diviem priekšmetiem, ja aboniments uz 9 mēnešiem. Pirmais mēnesis uz akciju bija par pus cenu. Ja līgumu lauž ātrāk, tad jāpiemaksā atlaide. Viņu mājas lapā par cenām viss rakstīts.

Pēdējās izmaiņas: Lapsēns, 04.10.2023 11:32.

Pirms nedēļas bērnam paņēmu matemātiku uz 3 mēnešiem (6.klase). Saka, ka ir ok. Uz super rezultātu pirmajā mēnesī neceru, bet par sliktu nebūs, un saka, ka tīri labi patīk. Ceru, ka pēc 3 mēnešiem jutīsim uzlabojumus. Kaut kur fonā noejot garām, nodarbību kvalitāte liekas laba.

Fitnesgirl

Kādos laikos ir nodarbības?


Lapsēns

Fitnesgirl
Vakaros no 16-19. Kā kurai klasei un priekšmetam. No pirmdienas līdz ceturtdienai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437711