Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunie projekti 2023/2024

PriecigsMinka

Tie, kas seko līdzi jaunajiem projektiem, ko labu esat manījuši pēdējā laikā? Nākamgad sākumā plānoju iegādāties 2istabnieku, darbs attālināts, varu izvēlēties rajonu kas patīk. Uzmanību piesaistījušas Ābeļziedu terases (attīstītājs Kaamps), Merks Magnolijas, Harmony home Teika, Annenhof. Kādam ir kādi komentāri par šiem? Kā arī Baltozoli Dzirciemā, kas gan vairs nav pavisam jauns, 2018.g nodots ekspluatācijā.

Ja strādā no mājām, tad ieteiktu būtiski apdomāt kādu kvadratūru gribi. Mēs dzīvokli pirkām vēl pirms covida un kad abi strādājām klātienē, tagad varu teikt sev paldies, ka toreiz izvēlējāmies pēc kvadratūras lielāku dzīvokli. Tagad jaunajos projektos divistabnieks ir parasti kkādi 40-50m2 max. 45 m2 ir OK diviem cilvēkiem, ja strādā klātienē, bet tas galīgi nav ok, ja strādā attālināti. Iebāzt 2 galdus 45m2 dzīvoklī nav diesko reāli, tāds riktīgs PSRS un 90s vaibs sanāk.

Ja es tagad skatītos jaunajos projektos dzīvokli diviem cilvēkiem, tas visticamāk būtu trīsistabu dzīvoklis, tīri vien tāpēc, ka kvadratūras un telpu izmēru dēļ vajadzētu atsevišķu darbistabu.

Vienam cilvēkam divistabnieks būs ok visticamāk.

JanisB
Tā ir, tajos projektos, ko ceļ tagad, 2istabnieks ir ap 45m2, pat mazāk. Tāpēc skatos arī pirms dažiem gadiem celtās mājas, labākajos gan reti kaut kas parādās.

Resnā Žurka

Ābeļziedi, 30. dzīvoklis - izmērs + ģeogrāfija, analogi citos stāvos. Ir arī mazāki līdzīgi novietoti.

Harmony Home izskatās sērīgi un klaustrofobiski.

Magnolijas - ja tas rajons patīk, plānojums izskatās ok, bet jāskatās, kas tur vēl būvējas, jo izskatās, ka būvēs vēl un čakli.

Annenhof man vieta izskatās labāk kā Magnolijas, tuvu stacija, tikai plānojumu neredzu, grūti pateikt. Citādi izskatās līdzīgi magnolijām

Man subjektīvi pirmais un pēdējais šķiet simpātiskāki

Ja finanses nav problēma, protams, plašāks dzīvoklis ir ērtāk. Jo plašums nāk komplektā ar cenu, gan pirkšanai, gan ikmēneša rēķiniem.

Jāatcerās, ka šobrīd divistabnieks ir vienas guļamistabas dzīvoklis. Ja darbs no mājām, guļamistabai vismaz kādi padsmit kvadrāti būtu vēlams, lai ir kur galdu nolikt.

Tad nākamā raķešzinātne ir projektā izvēlēties īsto dzīvokli - debespuses un valdošie vēji, lai nav stūra, lai nav zem logiem stāvvietas, lai nav zem logiem miskastu māja, lai nav zem logiem bērnu rotaļlaukums.
Un kas vēl ne mazsvarīgi, tad tehniskais plāns jeb kas lācītim vēderā- mūra māja vai bloki, ventilācija (daudzās mājās nav vispār, bet labi būtu lai ar individuālo rekuperāciju), un ieteiktu pat palūgt attīstītājam šahtu plānu uzrādīt, lai nav beigās pārsteigumi ar dīvainām šahtām grieztos un sienās. Jo tas var stipri ierobežot, piemēram, virtuves ielikšanas opcijas.

Papildināts 03.10.2023 22:22:

Reku nesen yit bija pa tv! Šiem daudzās mājās projektēta čerez ž, līdz ar to karsto ūdeni nevar sagaidīt 2x ilgāk kā normatīvos paredzēts. A tur garš gaitenis un 1 stāvvads, tad nu tālājakā galā kamēr aiziet...

diena

pievienošos par ābeļziedu terases.

eseni
Paldies, vērtīgi! Par stūra dzīvokļiem, cik būtiski tas ir? Es saprotu, ka vecajām padomju mājām tas bija krittiski, bet tagad?

Nesapratu eseni domu par stūra dzīvokļiem - jaunajos projektos tā nu gan nav problēma. Vecajās mājās, jā, bieži vien bija auksti vai kādreiz bija problēmas ar mitrumu. Manuprāt, stūra dzīvoklis jaunajā projektā var būt diezgan laba opcija arī, ja domā par novietojumu un apgaismojumu. Pēc būtības vajadzētu būt vairāk gaismai dzīvoklī, jo logi sanāks uz kopā diezgan plašu leņķi.

Resnā Žurka
Man arī Ābeļziedi ir favorīts. Trīsistabnieks būtu labāk un ērtāk, bet tie 190k kabatu nespiež. Un tāpat tie ir 60m2 plus balkons.
ir varbūt vēl kādi projekti, kas pamanīti kā lvalitatīvi? Šajā, nosacīti vidējā, cenu kategorijā, premium projektus īsti neizskatu.

Resnā Žurka

PriecigsMinka
Es ar šo baigi neaizraujos. Apskatījos caur savu prizmu to, kas te bija kā izvēle ielikts. Man sanāca, ka man no tā visa vislabākais izskatās Ābeļziedu 1. māja, īpaši ar skatu uz ielu, 2. tikai tad, ja ar skatu uz pagalmu. Bet es neesmu dzīvokļa cilvēks, līdz ar to mans viedoklis ir balstīts uz telpu plānojumu un ģeogrāfiju - novietojums pret debespusēm un apkaime.

Piemēram, tas otrs projekts kaimiņos kļūst mazāk pievilcīgs, kad apskata zemesgabalu kadastrā un ielas skatu, kas tur blakus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437723