Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunie projekti 2023/2024

PriecigsMinka

Ābeļziedi ar skatu uz ielu būs tumšs.

Vispār izskatās, ka tur lielākajai daļai dzīvokļu tikai viena debespuse.


Resnā Žurka

Miss Lemon
DAA, ja nav 1. stāvs, nav nemaz slikti. Toties skats aiz loga neitrāls. Otrā pusē vairāk uz rietumi ar ziemeļu piesitienu un skats privātmājas pagalmā, kas gan arī nav slikti.

Bet jā, tāpēc teicu, ka man vislabāk patīk 30. dzīvoklis.

Papildināts 04.10.2023 13:11:

Bet vienmēr vajag aptaustīt pirms pirkšanas, tas gan.

Resnā Žurka
Tieši pie ielas logiem uz A ir lielas, garas liepas.

eseni
Mums jaunajā projekā ir stūra dzīvoklis, kas ir pret saules pusi. Visu dienu dzīvoklī spīd saule no rīta līdz vakaram. Mainās tikai logi, kuros iespīd. Iekšsiena ir tikai viena. Visas istabas ir ar ārsienām. Katrai istabai ir individuālā rekuperācija.

Nav problēmu ne ar aukstumu, ne mitrumu.

Līdzīgs dzīvoklis ir ar visiem logiem uz otru pusi. Viņiem vidēji temp dzīvoklī ir par pāris grādiem mazāka un arī mitrums lielāks un ir sūzējušies par mitrumu.

Par Harmony home Teika ir dzirdētas sliktas atsauksmes. Paši tur gandrīz nopirkām un priecājamies, ka to neizdarijām.

Ja pašiem būtu jāpērk jauns dzīvoklis, tad izskatītu Ābeļziedu terases, bet cena līdzīgas kvadratūras dzīvoklim kā mums sanāķ par 45k lielāka, kā samaksājām. Swed kalkulators saka, ka hipotēka būtu ap 1k


Resnā Žurka

Miss Lemon
Jā, bet lapas ir vasarā, nav cieši pie logiem un tas pat ir tīri patīkami, ka gaismu pietušē vasaras karstumā un mājas ielas otrā pusē pārāk nerēgojas. Ziemā pliki zari neko neiztaisa. Tā kā viss ir relatīvi. Uz otru pusi vairāk ziemeļi kā rietumi sanāk un nav pat māju logu, kuros saulei atspīdēt.

kiryr
Kurā projektā ir jūsu dzīvoklis? Ja nevēlies atklāt, saprotu. Par cenām, protams, besis, bet ko darīt ja dzīvokli vajag tagad. Laiku atpakaļ nepagriezīsi.

PriecigsMinka
Mums ir idivudiāls projekts un attīstītājs - tikai viena mazdzīvokļu māja. Nav neviens no lielajiem. Visi dzīvokļi tika izpirkti jau pagājušajā gadā. Pecīzāk gan nevēlos publiski teikt.

A Jauno teiku neizskati?

Jaunās mājas ( Bonova) izskatās ļoti ok. Zināmi cilveki, kas tur nesen ievācās. Līdz šim nekas slikts nav dzirdēts.

Resnā Žurka

Jaunās mājas ( Bonova) izskatās ļoti ok.
Ropažu 16 izskatās pat neslikti. VDD gan blakus būvējas.

Resnā Žurka
Vai tas kā negatīvi ietekmē JT dzīvokļus?

Man tā māja šķiet tas pats, kas cita biroju ēka ( tikai bez logiem ). Vai arī tas daudz ko maina? Nedrošāk? Vairāk satiksmes? Regulāri ierobežojumi braucot ar auto pa Ropažu ielu? Nekas cits nenāk prātā.


JanisB
Ja stūris saules pusē, tad nav. Bet man kaimiņi, abās mājās, kam stūri un Z pusi/uz nekad nebeidzamu ēnu(kaut D puse, bet priekšā veca cita māja un mūžīgā tumsa) pirmie sāk prasīt mājas čatos apkuri! Man vēl 22grādi un pa nakti logu turu vaļā, a viņi jau salst 18-19 grādos... Protams, ka pie ieslēgtas apkures jaunās mājās visur ir silti, bet ir tāda nianse, ka apkures rēķini var ļoooti atšķirties. Protams, ka vecajās mājās stos vnk salst, maksā un salst.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437723